Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. márc. 10. 18:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már hogy természetellenesnek látszom, fehérjén kívül semmit nem használok
2014. márc. 10. 18:50
 12/24 anonim ***** válasza:

Tejóég mik ezek a kis 'toppok' rajtad?! :D

Annyira bugyután nézel már ki, ne is haragudjál...persze ez csak az én véleményem...de jéééé...hát 3x néztem végig a képeket,mert nem hittem el.Mint egy felhő..vagy buborék.

Mit szedsz?Rendesen van nemi életed,működik?Mit szeretnél ennyi 'izommal' kompenzálni? :D

2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Pózer ringyó... Erre szokták azt mondani, hogy a testépítés eléggé elfajzott. Mi lenne, ha feltenné egy képet, ahol nem direkt úgy pózolsz, mint egy k**va?
2014. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Izomagy :DD
2014. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki!!
2014. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszel.
2014. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A masodik kepen az a baratnod?:D Jo brutalisan nezel ki, ilyen csavokat csak jo nokkel latok, szoval szerintem alap, hogy bejosz a noknek. Heti hanyszor edzel?


Ui: azok a felsok tenyleg buz*sak, inkabb mellozd oket.

2014. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Első években heti 4x edzettem, utána vissza vettem 3 alkalomra mert a most már a terhelés is nagyobb és nem lenne jó ha gond lenne, szerintem nem fogod elhinni, de nem a barátnőm, megmaradt barátnak amikor kipécézett engem a teremben, ő fitneszkedni járt le, és úgy igazítottunk hogy együtt tudjunk menni.
2014. márc. 10. 19:28
 19/24 anonim ***** válasza:
Azert eleg regota csinalhatod, ez nem 2 ev ahogy latom. Gondolom nagy sulyokkal dolgozol es alacsony ismetlesszammal igaz?
2014. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen, 8 ismétlés fölé nem szoktam menni, amikor érzem hogy menne több is, akkor már emelek a súlyon
2014. márc. 10. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!