Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. márc. 10. 18:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az kemeny en nem tudok 10 alatt maradni, mert nagyon meggyozi az izuleteimet ezert tobbnyire 10-12 be csinalom. Mekkora sulyokkal dolgozol kb?
2014. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne h mióta edzel..?
2014. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
2007-től
2014. márc. 11. 14:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit már batár vagy, de nem ezzel van a gond, mert k..rva sokan irigyelnének egy ilyen fizikumot, meg sok csajnak bejön, inkább a tálalással van a baj. Tök sz..r az a mélyen kivágott atléta, meg ez a csücsörítés, de a leggázabb az a b..zis sárga hálós trikó. Csak lerontod a megjelenésed, ne tedd, mert látszik, hogy sok energiát fektettél bele és jó a tested, de ezek csak elvonják róla a figyelmet. And don't skip leg day!

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és hogy fekvenyomás/guggolás/felhúzás mennyivel megy? Nem szériába, hanem egyetlen ismétlés, ami még kimegy. És bocsi, hogy fiúként írtam. 22/f

2014. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!