Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mostanában ilyeneket?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat adjatok!


Még csak 1 hónapja van barátom (ő az első) és már háromszor álmodtam szexszel, amúgy szűz vagyok. Vagyis hát olyannal, hogy kamoztunk és megmutatta, meg hogy egy fiúval voltam de nem vele, meg hogy megint egy fiúval voltam de csak szájjal csináltuk egymásnak. Eddig nagyon-nagyon ritka volt, hogy ilyeneket álmodtam most meg egyre gyakoribb, de az életemben ilyen téren semmi sem változott. Amikor felkelek akkor nincs semmi jele az álomnak.

Lehet, hogy ez miatta van?

17/L


2014. márc. 10. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes. Vágysz már a szexre, ennyi.
2014. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az erotikus álmok teljesen normálisak a te korodban. Álmodban azok a vágyak is előjönnek, amiket nem osztasz meg a barátoddal vagy magadnak sem vallod be, talán ebben a formában mutatkoznak meg. Nincs ezzel gond. :)
2014. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Amiben szex van, csak jó lehet :)
2014. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy normális mert sokszor olvastam már ilyeneket, csak furcsa, hogy eddig évente 2-3x volt ilyen, most meg alig 1 hónap alatt háromszor is :D
2014. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 voltam.
2014. márc. 10. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
3: Khm, megerőszakolás..
2014. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!