Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná, hogy a nők miért bírják jobban az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Elképedtem már csomószor ezen a dolgon mikor ezen gondolkoztam. Ha egy bizonyos nő nem találja meg a neki tetsző/illő férfit akkor inkább egyedül marad mintsem olyannal jöjjön össze aki nem kelti fel az érdeklődését semennyire sem, a másik részéről meg az ugyebár, hogy ha nincs férfi akkor nincs úgymond "normális" szex sem ugyebár, és azt megértem, hogy a nők bizonyos szintig jobban bírnak bizonyos dolgokat, mint pl. ezek a dolgok amiket felsoroltam. Az érdekelne legjobban, hogy ez biológiailag van ez a "ha nincs olyan pasi aki bejönne, akkor inkább egyedül", vagy csak nagyon jól lebírják foglalni magukat más egyéb hobbikkal, vagy az utolsó opció, hogy ennek az egész gondolatmenetnek semmi köze a valósághoz?
2014. márc. 10. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ismerek pár egyedülálló csajt, mind jó bőr, valahogy mégis egyedül vannak. ők is kívánják a szexet és bizony nehéz uralkodni magukon
2014. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélhetek más nők nevében, de személy szerint én is inkább egyedül vagyok, ha nem találom meg, amit keresek. Talán a hobbik is közrejátszanak, az, hogy sok mindennel foglalkozom mindemellett, de -és megint csak a magam nevében beszélhetek-, annyira nem is vagyok szexorientált, hogy csak emiatt legyen valakim. Persze, az egy plusz, ha megtalálod a szerelmet és viszonozva is van. De úgy érzem, egyedül is remekül feltalálom magam. :)
2014. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem túl bonyolult a helyzet,ha megnézed.Ha szexelni akar egy nő,csettint egyet és 500-an máris felajánlkoznak neki.Így ez a része megoldott.

Aztán ha megnézed naponta hányszor dicsérnek meg egy lányt,egyrészt a barátnői,másrészt a férfi udvarlók tömkelege,plusz még a család is.Naponta hányszor leszólítják őket,meghívják ide-oda,és körbeveszik őket.

Szerinted ha neked ilyen lenne,nem lenne könnyű?:)

Ha megnéznénk hogy egy átlagos srác mit kap ezekből,szex 0,és vért izzadva talán,ha szerencséje van sikerül.

Aztán senki nem dicséri őket,sőt még ha nem jóképű,akkor azok le is szólják őt.

2014. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mivel több dologra figyelünk, nem agyalunk annyit rajta. Nem mondjuk, hogy nem hiányzik a szex, mert de, csak nem létszükséglet..de van hogy jo ha van állandó partner.
2014. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolóval értek egyet.
2014. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy semmi köze ne legyen a hölgynek a szexhez, de azért a nőkben is meg vannak ugye azok a hormonok, amik azért eléggé tudják sarkalni az embert, hogy kéne valakivel vagy valamilyen eszközzel a szexuális étvágyat csillapítani. Azt meg nem úgy lenne a jó, ha egy másik emberrel az ellenkező nemből csinálja?

Am. jah, abban tényleg igaza van a válaszadónak, hogy a nőknek több lehetőségük van válogatni, de ha nem talál olyat se akivel tényleg csinálná, akkor megint ott tartunk ahol a part szakad.

2014. márc. 10. 19:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó Kérdező csak azért ha belegondolsz a nőknek legalább van miből válogatni érted?! Egy átlagos srác örül ha van egyáltalán valaki aki érdeklődik iránta.És ez még csak érdeklődés,semmi más.Én például nem vagyok se csúnya,se buta,még sincsen egy nő sem aki egyáltalán érdeklődne felém,bármilyen szinten.És ez hadd ne mondjam hány éve van így.
2014. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mert a f***aszt több féle ketyerével is lehet utánozni úgymond, de a puncit nem
2014. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi sem szeretünk egyedül lenni, de ha nem találjuk meg a megfelelőt akkor ez van éppen.

Talán azért bírjuk jobban egyedül, mert lelkileg stabilabbak vagyunk a férfiaknál.

Gondolj bele: a férfiak közt több az alkoholista, drogos, magasabb az öngyilkossági ráta, szerencsejáték függőség.

Leggyakrabban az egyedülálló, munkanélküli férfiak vetnek önkezükkel véget az életüknek.

2014. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én még azon szoktam röhögni, hogy néhány férfi társam úgy van a szexel, mint a sivatagban egy vizes kulaccsal, ha nincs szex majd bele pusztulnak. Ezt persze, nem rossz szándékból említettem meg, csak azért vicces így nézve. Én pl. még soha nem voltam nővel, így ugyebár nem is hiányzik számomra a szex, és ha meg is történik remélem nem válik nekem se a létszükségletemmé.
2014. márc. 10. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!