Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha belegondolsz, sírtál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belegondolsz, sírtál már valaha szimpla fellángolás miatt?

Figyelt kérdés

Már másodjára bőgök, mint egy kislány (25 évesen) egy pasi miatt és még mindig bírnék, csak már kezd fájni a hasam, a szemem...


Ha visszagondolsz az eddigi kapcsolataidra, akkor bőgtél már úgy "istenigazából" valaki miatt és később rájöttél, hogy csak fellángolás volt igazából és hülye voltál?



2014. márc. 4. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem éppen. Olyan ember vagyok, aki nem éli bele magát a dolgokba, amíg nem biztos valami. Így elkerülhető az ilyen. :)
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, már sírtam ilyesmi miatt! :/ ez van néha túl érzelmes vagyok
2014. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Már velem is előfordult ilyen, hogy akkor azt éreztem,h összedől a világ és mennyire szeretem. Aztán meg rájöttem, hogy most tényleg emiatt sírtam...
2014. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem sírtam ilyesmi miatt, nem vagyok egy sírós típus. :)
2014. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de aztan lehet, hogy tobb is lehetett volna belole, csak nem lett. Igy kesobb persze mar csak fellangolasnak tunik, kozben esely volt egy kapcsolatra pl., de mivel nem tortent meg, ezt mar nem latjuk.
2014. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!