Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én rossz barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én rossz barátnő vagyok? Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én nem ugyanabba az osztályba járunk. Neki tetszik az egyik fiú az osztályából. Nekem eddig az a fiú nem tetszett. Amikor egymás melletti teremben van óránk, szünetben párszor odanézek a fiúra és észreveszem, hogy néz. Engem nem ismerhetett, de még év elején elkezdett köszöngetni meg aranyosan viccelődni, a nevemet is kérdezte a barátnőmtől. Én eddig nem ismertem be magamnak, hogy tényleg helyes fiú, mert hogy tetszik a barátnőmnek már majdnem egy éve, mellesleg nem hagynám őt cserben, már ovi óta barátnők vagyunk. Nem is érdekelt a fiú, amíg egyik nap azt nem álmodtam, hogy én és az a fiú mit csinálunk együtt. Mostmár akárhányszor csak a fiúra nézek ez fog eszembe jutni. A barátnőmnek nem szóltam róla, és nem is fogok! Hogyan tudnám elfelejteni a fiút?? 17/l
2013. máj. 26. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfelejteni? Sehogy egy illuzió az ami neked megtetszett benne ezt kéne tudatosítani magadban.
2013. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
állj fel az asztaltól és jó erősen rúgd pofán magad és ha ezután is emlékszel rá csapd magad pofán egy serpenyővel ha ez nem vált be akkor tett a fejed az ajtóhoz és erősen vágd magadnak
2013. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!