Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik csendesebb típusok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik csendesebb típusok mindig tudnak a párjukkal szinte egyfolytában beszélgetni? Mindig van téma?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen típus vagyok és ismerkedtem egy szintén csendes férfival, akit zavart, hogy nem csacsogunk egyfolytában. Pedig attól függetlenül tudtunk beszélgetni, csak én nem erőlködtem, hanem azon voltam, hogy természetesen menjen a beszélgetés közöttünk és hogy majd magától jöjjön a téma. Habár összesen kétszer találkoztunk és neten csevegtünk, ahol mindent meg tudtunk beszélni egymással, a bizalom már megvolt közöttünk. És amikor randiztunk másodszorra akkor is tudtunk beszélgetni a magánéletünkről meg másról is, ami éppen feljött szóba. De még nem volt olyan a beszélgetés mint amit ő elvárt volna. De szerintem meg pont így volt jó, hogy beszélgettünk is, de engem a csend se zavart, mert akkor sem éreztem kellemetlenül magam a társaságában, mivel szeretek vele lenni és vele a csend se zavaró. Habár nagyon rövidke időre volt olyan hogy hallgattunk, többnyire inkább beszélgettünk.
2014. márc. 11. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már két randi után ilyeneken problémázik nem valószínű, hogy hosszú életű lesz a dolog.
2014. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező állandóan beszélni. Van egy mondás, miszerint akkor szólalj meg, ha a mondandód értelmesebb mint a csend amit megszakítasz vele.

Nem attól lesz a kapcsolat komoly hogy állandóan dumálnak a felek. Ellenkezőleg, amikor már nem kell beszélni, elvannak egymás mellett úgy is hogy mindkettő csinálja a maga dolgát, akkor az sokkal igazibb. Inkább legyen csend minthogy sok értelmetlen és felesleges dologról ,,csacsogjatok" csak azért hogy mondjatok már valamit.

2014. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. Én csendes pasi vagyok és engem speciel egyáltalán nem zavar a csend. Ha éppen van párom nagyon szeretek pl kiülni a leányzóval valami szép helyre összebújni és csak úgy lenni :)

Viszont mondjuk első randin a bújás még annyira nem játszik nameg azért meg is kell ismerni a másikat, szóval ott kell beszélni. Mivel én vagyok a pasi ezért én tartom kézben a dolgokat tehát amellett hogy elbűvölöm az adott lányt az is a dolgom hogy mozgásban tartsam a beszélgetést ha esetleg akadozik, mert hiába a másik lány is csendes és tulajdonképp egyikőnket sem zavarja ha nem beszélünk de szerintem első randin akkor sem lehet azt hogy ülünk egymással szemben és csak kuksolunk a fejünkből :D

Szerencsére ha kell tudok beszélni, csak nem érzem kötelességemnek hogy ha kell - ha nem járjon a szám és akkor beszélek ha tényleg szükségesnek érzem + elképesztően tud irritálni ha valami teljesen semmilyen témáról megy a süketelés.. az ilyesmit az én idegrendszerem borzasztó rosszul bírja.. :D

Tehát válaszolva a kérdésedre igen az első randin mindig tudok valamit improvizálni mert erről szól az első(pár) randi hogy megismerjük egymást. Ha pedig van párom és olyan a lány akkor nincs is szükség rá, hogy állandóan valamiről témázzunk. Csak nagyon nem mindegy hogy miképp éli meg a másik fél. Volt barátnőm aki csendes volt és semmi probléma nem volt abból hogy nem beszélgetünk állandóan. Egy másik lány viszont úgy élte meg hogy úristen de borzasztó nincs miről beszélnünk akkor biztos már el is szállt a szerelem stb..

20/F

2014. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!