Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony fiúk! Ti hogyan vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk! Ti hogyan vagytok képesek férfiasnak érezni magatokat?

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam,utóbbi években kondizok is,elég erős is vagyok de vékony, "atletikus" ektomorf alkatom van.A vállövem keskeny,a csípőm széles,helyenént rövidek az izmaim emiatt vékony a csuklóm,bokám és kicsit csökött a bicepszem.Az izmaim "formásak" stb de ruhában egy teljesen átlagos vékonyka fiúnak tűnök. Az idegesítő hogy ez ellen semmit se tehetek,mert ezek genetikai adottságok,faterom is dettó ugyanígy nézett ki ennyi idősen. Vannak ismerőseim akik töredék ennyi sporttal sokkak izmosabbak.

Az önbizalmam elég kicsi.Hogy érezhetném magam férfiasnak?

18/F


2014. márc. 12. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzáállás. Tündérmeseduma, de működik.
2014. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán fiam!
2014. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökösség kell ide.
2014. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem tetteted magad olyannak ami nem vagy. annyira röhejesek azok a nyurga fiúk akik játsszák a keményet, legyen mindenki tisztában az adottságaival. szerintem Te úgy vagy jó ahogy vagy Kérdező.
2014. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem mire gondolsz ezzel a megjátszással.


Kevés olyan korombelit ismerek aki erősebb nálam pedig sportemberek közé járok suliba.

De a gyengébbek közül sokan jóval izmosabb,férfiasabb testtel rendelkeznek.


Ezért frusztrál hogy rajtam szinte semmi se látszik..

2014. márc. 12. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdező te 18 éves létedre egy 12 éves értelmi szintjével rendelkezel


nem attól férfi valaki hogy gusztustalanra gyúrja magát

csak az idióták hiszik ezt


2 méter vagyok/70kg

igen nem írtam félre pedig fizikai munkát végzek csak ilyen alkat vagyok

soha nem kaptam olyan kritikát hogy nem vagyok férfias inkább az ellenkezőjét kapom

a viselkedés a nem mindegy

2014. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kár hogy egy barom vagy mellé.
2014. márc. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!