Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki rosszul van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki rosszul van a saját beteges vágyaitól, ti hogyan bírtok így élni?

Figyelt kérdés
Én olyan rossz embernek érzem magam emiatt, hogy van, amikor már sírtam is, főleg amikor ilyen témájú filmet láttam. Próbálok jó ember lenni, mindenkivel kedves, ha már ennyire defektes vágyaim alakultak is és folyton próbálom elnyomni ezeket.
2014. márc. 12. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer ki kell élni, aztán csillapodik.
2014. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el vágyaidat privátban, kötve hiszem, hogy annyira betegesek lennének. Ettől meg nem leszel rossz ember, elmondom.
2014. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen beteges vágyad van? Egyébként nem jó dolog elnyomni a problémákat, inkább beszéld meg valakivel.
2014. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ui: Ha akrasz, írhatsz, megpróbálok segíteni.
2014. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pszichopatákról szóló filmek/sorozatok megnézése után nekem is kedvem lenne legyilkolni a fél várost.

Nem valószínű, hogy ki fogom élni...

2014. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne javasoljátok neki a kiélést


megerőszakolja az anyátokat akkor mit csináltok?

2014. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok

olyan vágyaim vannak amit nem lehet teljesíteni és már beroszulok tőle


pedig én csak egy normális leányt szeretnék

2014. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fogadjunk hogy pedofil vagy


én is kicsit, de inkább a nagy lányokat szeretem

2014. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!