Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! 4 hete nem találkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! 4 hete nem találkoztunk, azt mondja látni akar, csak sok a dolga, de barátjával találkozik és még azt is mondta, hogy (többi lent)!?

Figyelt kérdés

1 hónapja már, hogy nem láttuk egymást. Kb. 20 km választ el minket, de nem tud átjönni, mert sok a dolga (ez igaz), és azt mondta, hogy ezen a héten már megint nem tudunk találkozni. Viszont egyik nap meg a barátjával fog sütögetni. Erre van ideje, ha rám nincs? De állítja, hogy tényleg szeretne látni.


És azt is mondta, hogy ne értsem félre, de éjszakánként ráér, meg én is elmehetnék hozzá (már többször is hívott).

Ennyi alapján mit gondoltok, érdemes arra várnom, hogy tényleg átjön és találkozunk? :((



2014. márc. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Így kezdődött a VOLT barátommal is. Először csak 2 hét, majd 3, majd 1 hónap. Én 5 kmre lakok tőle, rám nem volt ideje, de a haverjára bármikor (aki 1 utcára lakik tőlem...) 40 km-el arrébb egy csajjal is találkozott, aki állítólag a munkatársa volt. Szerintem hagyd a fenébe. Ha akarna látni szakítana rá időt. Nekem is ment a kábítás, hogy így megy úgy akarlak látni.
2014. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi még nem is járunk, kb. 2 hónapja ismerjük egymást. Akkor mégis mi a fenéért viselkedik így? Én nagyon szeretném őt és nem akarom elhinni,hogy ő nem képes átjönni, hogy lásson, mert tényleg azt állítja, hogy látni akar. :(
2014. márc. 12. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Még azóta sem találkoztunk, most azt mondta, hogy csak jövő héten tudunk... Érdemes addig várnom? :(
2014. márc. 15. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint írtad is, mondta, hogy átmehetsz Te is hozzá, nem értem ezzel mi a bajod, az hogy tenni kéne érte? Kicsit lehetnél megértőbb, vagy, ha ennyit nem ér meg a fiú és, hogy együtt legyetek, akkor tényleg felejtős. Tudod van az a mondás, ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez.

Akarod ezt egyáltalán, fontos Neked? Gondolkozz el ezen és aszerint cselekedj.

2014. márc. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem fontos lenne. De mivel ő nem jön, csak ígéri, ezért gondolom neki nem olyan fontos ez. :(
2014. márc. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!