Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sürün érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sürün érzitek magatokat elveszettnek, magányosnak?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja, hogy vége lett a 14 hónapos kapcsolatomnak és azóta elég szarul vagyok. Még soha nem volt ilyen hosszú kapcsolatom és nem is szerettem soha senkit ennyire. Már nagyjából túltettem magam rajta de nem vagyok valami jól. Az elfoglalom magam valamivel rész se az igazi mert valahogy nem tudom annyira élvezni a dolgokat. Kellene lehet, hogy ismerkednem stb de azt se tudom mit hol kezdjek el. Ti voltatok már így? 18F
2014. márc. 13. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. márc. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor. Még soha nem kellettem senkinek (25+).
2014. márc. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok mint te, csak kicsit hosszabb volt a kapcsolatom, és már fél éve vége. És mindig magányosnak érzem magam nélküle
2014. márc. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajjajjj... Voltam. Ne tartsd vele a kapcsolatot, mert akkor még tovább fog fájni. Én így jártam, de már rendben vagyok.
2014. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elveszettnek, soha (na jó egyszer Finnországban véletlen kizártam magam a -23C be az nem esett jól, a lakótársaim meg vásároltak a szomszédok még nem költöztek be a koliba én meg egy száll pólóba flangáltam odakinn. Akkor elég kutyául éreztem magam)


Egész életembe magányos voltam lelki dolgokba de nagyon jó családom és barátaim vannak úgyhogy nem élem meg akkora tragédiaként hogy a szemelmi életem katasztrofális. Amúgy egyedül lenni szeretek (nem összetévesztendő a magánnyal).

2014. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hete ért véget a két éves kapcsolatom. rajta kívül senki másom nem volt. szóval minden percben magányosan érzem magam

18/L

2014. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg ilyen "problémáid" vannak. Idővel elmúlik. Holnap lesz 3 hete, hogy láttam meghalni anyát! Hidd el, eléggé elveszett ember lettem! 21/f
2014. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!