Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hölgyek! Kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yakuza007 kérdése:

Lányok! Hölgyek! Kizáró ok egy férfinál ha van egy gyereke az előző házasságból, és újabb babát már nem akar?

Figyelt kérdés
bármilyen jellegű ismerkedésnél.30F
2014. márc. 13. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, a jövőmet nem rá építeném.
2014. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem biztos
2014. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg én sem karok gyereket, de ha meggondolom majad magam valamikor, és kezdek kifutni az időből, akkor bizony baj lesz, szóval igen.
2014. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De persze találhatsz olyan nőt is, aki egyáltalán, soha nem akar gyereket, és egy mostohagyerek sem gond neki. Csak gondolom, ez eléggé leszűkíti a kört.
2014. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a nö még akar gyerket mert mondjuk nincs neki akkor igen kizáró ok (ettöl nem foszhatsz meg egy nőt sem), ha van már neki és nem ragszkodik hozzá hogy legyne közös akkor lehet belöle kapcsolat.
2014. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha az akivel a gyerekes pasi ismerkedik tőle is akarna gyereket akkor ugye eleve bukta.
2014. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az, de még mennyire, én szeretnék sajátot mindenképp. Így semmiképp sem tudnék más nő gyerekével kedves lenni, hogy tudom, én nem leszek anyukája senkinek.


Nyilván vagy elvált, gyerekes nőknél kell próbálkoznod, vagy olyanoknál, akik inkább a karrierre akarnak koncentrálni, és ezért nem akarnak gyereket.

2014. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Magyarul hazavágtam az egész életem és a lehetőségeimet is:)Jól hangzik
2014. márc. 13. 10:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő nem akar gyereket, csak keresgélni kell.

Meg előre szólni minden nőnek, a korrektség kedvéért, hogy ne szeressenek úgy beléd "feleslegesen".

2014. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. lehet, hogy nem baj, hogy van gyereke, viszont azt nem várhatja el, hogy mikor nálunk van, akkor gondoskodjak róla, mert én vagyok a nő. szóval biztos nem esne nehezemre barátságosnak lenni, de pluszterhet nem vállalok miatta.
2014. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!