Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki egyszer nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egyszer nagyon kedves volt velem. (? )

Figyelt kérdés
Egy lány az illető. "Megrázó" érzés volt, mert nem szoktam hozzá. Most mi a fenét tegyek?
2014. márc. 13. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
most mi van? ez olyan nagy dolog neked, hogy vki kedves volt hozzád? mit csinált?
2014. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, olyan nagy dolog.

Azóta nem találkoztam vele. Csak annyit tudok (mondták mások), hogy nagyon jó tanuló, szinte zseni, és zárkózott, mint én.

2014. márc. 13. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is ne értsd félre, ne gondolj bele többet.
2014. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted nincs rá esély, hogy összejöjjek vele? Csak "hiú ábránd" a részemről?
2014. márc. 13. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
hivd el randizni ha tetszel neki igent mond ha nem nem. Ha ennyire agyalós leszel nehezen találsz majd párt nem kell tulbonyolitani. Mindenkit utasitanak vissza ez is hozzátartozik az ismerekedési szocializációhoz. Ha soha nem esne az esö nem értékelnénk a napsütést. Kellene a csalódésok is ahhoz hogy tudd értekelni majd azt az embert aki megfelelő neked. Majd a következö vagy az azutáni nem fog visszautasitani. Aki megtetszik ismerkedj vele de ne éld bele magad elöre semmibe.
2014. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiú ábránd. Én is hajlandó vagyok belezúgni olyan lányokba, akik nagyon kedvesek velem. Ez is a betegség része... ;)
2014. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!