Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom egyszer bunkó, utána pedig kedves! Most akkor mit is akar?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom az elmúlt időben elég bunkó lett, úgyértem h azért bánt, mert nekem még egy fiúm sem volt (am 13 lány vok) és hogy stréber vagyok, meg unalmas. Pedig rajta kívül senki sem állítja h unalmas lennék, sőt, nem fényezni akarom magam, de mindenki azt mondja h én vagyok a legviccesebb csaj, akivel eddig találkoztak. Amikor bunkó, mindig jól kioktatom, de utána mindig rosszul érzem egy kicsit magam, de nem kéne. A bunkóság után pedig benyomja a jófiú stílust, és akkor így ír rám chaten: -Hello csajszí, mizujs veled? Olyan csoportokba hív, ahol egy barátnőm sem tag, csak engem hív. Most akkor pontosan mi is a szándéka??? Vagymost utál vagy inkább kedvel??
2011. aug. 18. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
dugni akar
2011. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az idióta válaszodat, de nincs rá szükségem! :P
2011. aug. 18. 12:22
 3/9 gyíííháááá ***** válasza:
hogy sok más, mostanában hozzászólót idézzek: biztos, hogy terhes vagyXDD
2011. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sztem homi, kerüld!
2011. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

xDDDD

Aranyered van!

2011. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű. A betegség neve: Gyerekkor. Abban éli ki magát, hogy téged cikiz. Gyere össze egy pasival és már nem fog. 13 évesen én is hasonló dolgokban éltem ki magamat( bár nem pont ugyan ilyenbe) sőt engem is strébereztek mert jó tanuló voltam. megtanultam lesz*rni aztán abba hagyták. Az a lényeg legyél társasági ember. Ennyi.

15/F

2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigység!!!!
2011. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
epeköved van!
2011. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még maga sem tudja, hogy egy kis nyugtatóra lenne szüksége.
2011. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!