Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem a komoly, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a komoly, határozott fiúk a zsánereim. Lehet, azért nem kezdeményeznek nálam, mert én nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Én amolyan vidám típusú lány vagyok, sokat mosolygok, nevetek, szeretek "hülyülni" (ha olyan kedvemben vagyok) de mindezek mellett inkább az a csendesebb, kezdetben félénkebb típus vagyok. Tudok komoly is lenni, de sokszor megkaptam már, hogy ilyenkor olyan vagyok, mint egy fap*na.

L/20


2014. márc. 13. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
elképzelhető. Abban a bizonyos helyzetben sokan másképp viselkednek.
2014. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy külsőleg nem jössz be a fiúknak, vagy csak haverkodsz, vagy nem engeded közel magadhoz őket. Vagy csak a jópasikat veszed észre, nem tudom. Ezerféle oka lehet.
2014. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a csücsörítéseddel van baj!
2014. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Végletek lehetsz. Ismerek ilyen lányt. A baj ezzel, hogy nem egy konstans érzelmi állapotot képviselsz, hanem hol nevetgélsz, hol extrém komoly vagy és a fiúk megijednek, mert nem tudnak kiismerni így. Nem tudják, melyik a valódi éned. (Mellesleg semmi bajom veled így a kérdésed alapján)
2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

En is pont ilyen vagyok, csak nekem azt mondjak h faf.asz vagyok..

Na jo ez hulyen jott ki, leszek inkabb fap*na :D

2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Azt mondják, nem áll jól nekem a komolyság, mert az arcom eleve vidám dolgokat sugároz, meg ilyenek... :)

nekem párszor már azt is mondták, hogy lehet tetszek nekik, de nem mernek felém közeledni, mert kiismerhetetlennek tűnök, és bonyolultnak. pedig tök egyszerű lánynak tartom magam, semmi egekbe nyúló elvárás stb...

2014. márc. 13. 21:50
 7/27 anonim ***** válasza:

vagy csak kifogás....

Inkább mond el mi volt ma a vacsi.?

2014. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mindettől még visszaírhatsz. :)
2014. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de Én szivesen megismernélek így a leirtak alapján 21F :)
2014. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#6: Attól, hogy te egyszerűnek tartod magad, még nem biztos, hogy az is vagy. Mondjuk a nők amúgy sem könnyű esetek. És hát több olyan lánnyal is beszéltem már, aki azt mondta, hogy ő maga sem érti a női viselkedést és logikát.
2014. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!