Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem a komoly, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a komoly, határozott fiúk a zsánereim. Lehet, azért nem kezdeményeznek nálam, mert én nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Én amolyan vidám típusú lány vagyok, sokat mosolygok, nevetek, szeretek "hülyülni" (ha olyan kedvemben vagyok) de mindezek mellett inkább az a csendesebb, kezdetben félénkebb típus vagyok. Tudok komoly is lenni, de sokszor megkaptam már, hogy ilyenkor olyan vagyok, mint egy fap*na.

L/20


2014. márc. 13. 21:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Sült husi krumplival!!!


De amúgy legtöbbször azt látom a fejükön/arcukon, mintha félnének tőlem, szóval "rémületet". Lehetséges ilyen, hogy bizonyos fiúk tartózkodnak, félnek egyes lányoktól?

2014. márc. 13. 21:55
 12/27 anonim ***** válasza:

Estére az nehéz étel, vigyázz nehogy elhízz.

Egyébként nem lehet h reggelente benne marad a fogad között néhány husi darab és azt hiszik valami emberevő vagy?


Amúgy meg ne komplikáld már túl!

Nem jösz be te sem mindenkinek. Van aki meg biztos nem mer mert fél h úú ennek a cicababának úgysem kellenék.

sőt nekik nem biztos h telne rá h mindig sült húst egyenek és félnének h azt sem tudnák megadni.

2014. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Engem egy ilyen lany megjobban felcsiag, mert van benne kihivas. Plusz a leirtjaid alapjan nagyon hasonlitasz ram, es aki hasonlit ram, az rossz fej nem lehet :D Szivesen megismernem egyszer magam lany formaban:-?
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
felcsigaz*
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

13-as, nem fogod, mert nekem se ír vissza, csak itt írogat. :D Tényleg fap*na?

Mindegy most már ne is írjon. :D

2014. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Aj nem lehet veletek komolyan beszélni...



:D

2014. márc. 13. 22:08
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem hát! Te magad mondtad h nem lehet!
2014. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Viszont mást csinálni lehet velünk Édes 20 éves kis zsenge pipim :D
2014. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ejnye, mi probálunk veled kapcsolatba lépni, Te meg tojsz a fejünkre...:D
2014. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem ki a kérdést, hogy ismerkedős, és felajánlkozó priviket kapjak. Max akkor visszaírtam volna, ha tanácsot adtok a kérdésemmel kapcsolatosan, de ennyi.
2014. márc. 13. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!