Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem a komoly, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a komoly, határozott fiúk a zsánereim. Lehet, azért nem kezdeményeznek nálam, mert én nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Én amolyan vidám típusú lány vagyok, sokat mosolygok, nevetek, szeretek "hülyülni" (ha olyan kedvemben vagyok) de mindezek mellett inkább az a csendesebb, kezdetben félénkebb típus vagyok. Tudok komoly is lenni, de sokszor megkaptam már, hogy ilyenkor olyan vagyok, mint egy fap*na.

L/20


2014. márc. 13. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a nyuszinyuszi mikk mikk makk makk aki megharapja a répát és tojik 1 tojááást
2014. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
te hülye vagy :D
2014. márc. 13. 22:30
 23/27 anonim ***** válasza:

mondjad! mond ki most ott ahol vagy!


"nyuszinyuszi mikk mákk mákk"

2014. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

21: ezen szakadok ;-D

Kérdező, ne legyél már ilyen savanyú uborka. Elég, ha a puncid íze olyan :D

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23: Miért nem inkább azt, hogy Moszkvics-slusszkulcs? Egyébként szerencse, hogy a kérdező nem olyan lovag, aki azt mondja, hogy "Ni".
2014. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

őszinte leszek: rühellem az infantilis lotyókat. főleg ha megjátsszák magukat komolynak. a félnek tőled stb meg csak rizsa. a férfi nem fél a nőtől, hanem nagy ívben kerüli az idiótákat, ha komoly férfi.


válassz egy hozzád illő fiút inkább, mert ha eljátszod valakinek a komolyat, és naiv, aztán kiismer, kidob.

2014. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én is sztem ismerek egy ilyen lányt. Eü-s
2014. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!