Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pisilek be ujjazás közbe?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisilek be ujjazás közbe?!

Figyelt kérdés
Nem nem élvezek el..és de tényleg konkrétan bepisilek..sírni tudnék:c Ráfeszítek közbe mert úgy jobb és ha gyorsan csinálom boom..(Igen 100%, hogy nem elélvezek..) Nagyon gáz de nem tudom visszatartani..Valaki tud valamit esetleg ajánlani mit csinálok rosszul? Kérlek..így is megalázó kiírni ezt a kérdést tényleg akkor írjatok ha jó szándékkal teszitek..Ja és még valami! Fiúk ha ujjaznátok a barátnőtöket és ő bepisilne mit csinálnátok?!

2014. márc. 13. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megnézhetem? Így nem tudom mi lehef
2014. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
teljesen biztos vagyok benne, hogy bepisilek. Aranyosak vagytok de azért ez tuti főleg mivel el se élvezek. Amúgy sose élveztem még el attól, hogy felnyúlok,ujjazok csak jó érzés azért csinálom
2014. márc. 16. 20:04
 13/15 DreamWeaver ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy ez ejakuláció lenne. Mivel a hugyhólyagod a G-pontod felett van, ha az ujjaddal ott ingerled Magad, könnyen érezheted, hogy pisilned kell. Amikor ott vagy, hogy pisilsz, gondolom abbahagyod az ujjazást. Ha folytatnád, hüvelyi orgazmusod is lehetne. Beszélj erről szexológussal, hátha többet tud mondani. Az utóbbi kérdésedre válaszolva; ha barátnőm bepisilne ujjazásnál, valószínűleg alápárnáznám őt néhány törölközővel, aztán hadd jöjjön az a pisi. :) Hogyha amúgy élvezi az ujjazást, nem fogom megfosztani az örömtől sem őt, sem magamat. Ebben nincsen semmi megalázó.
2014. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én ujazás elött dugnák fel neked katétert és pisilhetnél azon keresztül
2014. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem kifelyezetten izgatna! :D

Olvass utána a női ejakulációnak. Vagy aqua squirting másnéven

2014. ápr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!