Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen pasi mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen pasi mellett boldog egy nő?

Figyelt kérdés
Ismerem évek óta, találkoztunk is régebben,de külsőre nem jött be. Nem vagyok, soha nem is voltam válogatós, de megbeszéltünk egy randit, mindenben más az ízlésünk, de legalább rendes, komoly kapcsolatai voltak, szépen beszél a nőkkel, nem bunkózik stb... És ez plussz pont nála, de ha megint mégse jön be emiatt hagyjam? Én nem akarok magamnak olyan pasit, aki átver, hazudik folyamatosan és megcsal. Ő nem ilyen, de lehet unalmas lenne mellette.
2013. aug. 11. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért jönnél egy olyannal össze, aki nem tetszik?
2013. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se jöjj egy olyannal össze aki nem tetszik, csak barátként tudnál rá gondolni.
2013. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert akik eddig tetszettek mind átvertek, és sokat szenvedtem mellettük, több éves kapcsolatokról van szó. és már nem akarom azt, hogy már megint csak hazudik, már megint fűvel-fával csalt meg. stb... és már nagyon régóta nem találok rendes srácot. mert a "rendes" srácnak tűnők is egyre bunkóbbak, ami nekem nem kell.
2013. aug. 11. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el rendszeresebben találkozni. Nem kell összejövéssel kezdeni. Aztán majd alakul. Nem szükséges már az esküvőt is előre eltervezni.
2013. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, és ki mondta, hogy lóverseny a párkeresés? Ilyen hozzáállással te csalnád meg, ha összejönnél vele.
2013. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
79%! Soha nem csaltam meg senkit, még azt sem, aki megérdemelte volna, szóval megköszönném, ha nem illettnél ilyen dolgokkal!
2013. aug. 11. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igazából a belső a fontos, a külső mellékes. Nem is ez a fő baj. Írtad h mindenben más az ízélsetek... Na ez már kicsit komolyabb dolog...Ez nem jó.


Hát nézdd türelem rózsát terem. Biztos lesz oylan pasi is, aki neked külsőre IS bejön, ugyanakkor kedves és aranyos lesz, csa ktürelem. Ja és iylen pasikat ne a szórakozóhelyeken keresd szeritnem, az ott halott ügy aki oda jár és piál, abból sose lesz rendes ember... (saját vélemény)

2013. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem járok szórakozóhelyekre.
2013. aug. 11. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: külsőleg nem tetszik, belsőleg meg nem illetek össze. Egyetlen előnye, hogy nem bunkó. De ez nem sokáig marad így, ha tényleg igaz, hogy ennyire különböztök. Előbb-utóbb felőrlitek egymás idegeit és már annyira rendesnek sem fogod látni.
2013. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!