Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből szerelem lesz? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerelem lesz? Vagy mi ez a fellángoló féltékenység bennem?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác, az osztálytársam. Ő minden szempontból különleges, teljesen egyedi, ami nekem elég gyakran sok, vágyom az általánosságra. Durván 3 hónapja szerelmet vallott nekem minden előzmény nélkül, (rossz kezdés, én nem éreztem iránta vonzalmat) utána találkoztunk párszor, de nekem több tulajdonsága miatt sem volt szimpatikus. Meg is mondtam neki, de baromi kitartó, még mindig vissza akar szerezni, bármit megtenne értem... most azonban volt egy megnyilvánulása, amiben szerepel egy másik lány, és hirtelen fellángolt bennem a féltékenység! (Lehet, hogy a célja is ez volt, már mindennel próbálkozott, hogy megszerezzen.)

Na de nem tudom miért is vagyok féltékeny? Hiszen nem vagyok belé szerelmes! Lehet, hogy hozzászoktam a szeretetéhez, amivel elárasztott, és ezt hiányolom? Vagy elkezdem lassan megszeretni?

19 éves lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom.



2014. febr. 23. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A nők hajlamosak őszinte szerelem nélkül féltékenységbe esni.
2014. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És akkor mit tegyek ellene?

Ha csak ilyen ok nélküli, akkor nem akarom hülyíteni szegényt, hogy próbáljuk újra. De engem meg ne kínozzon minden alkalommal, amikor örülnöm kéne, hogy sikerül túllépnie rajtam...

2014. febr. 23. 23:05
 3/4 anonim válasza:
Uuu, nekem is volt u.ilyen felállás! Máig sem tudom, miért voltam féltékeny..lehet ja, hogy hiányzott az udvarlása.O.o szóval nem tudok tanácsot adni, csak annyi, h nem vagy egyedül;D am ha ez segít, nem jöttünk végül össze.
2014. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amy:D válasza:
Én is voltam ilyen szituba..és akkor még nekem se volt barátom..pár hónappal miután szerelmet vallot, megint megkérdezte, h lehet-e vlm köztünk...és akkor (ugyanabból az okból fogva, mint te) azt hittem szerelmes lettem így összejöttünk...de nem volt egy hosszú kapcsolat (pár hét) ...így Utólag úgy gondolom, h nem kellett volna összejönni..
2014. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!