Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
van egy lany akivel egy bulin ismerkedtem meg.ott jol elvoltunk.es egy par hetre ra talalkoztunk es jot beszelgetunk,es mindig mondta hogy melegitsem a kezet,meg varatlanul adott egy puszit mikor nem figyeltem.nekem nagyon bejon,csak nem tudom h en be e jovok neki.

2014. márc. 14. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2014. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem tudod bejössz-e neki? Mi kéne még, hogy észrevedd, letérdeljen előtted és adjon gyűrűt?
2014. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aj, nálam is kezdeményezhetne már ilyen puszival vagy hasonlóval egy lány, annyira szar érzés, hogy mindig én kezdek mindent, csóktól kezdve tapin át mindent! csak néha a lányok is kezdeményeznének úgy!
2014. márc. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? Szerinted mit kéne még tennie?
2014. márc. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!