Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más csúnya fiú is így van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csúnya fiú is így van ezzel? Mit lehet ezzel kezdeni, ha megőrülök már tőle lassan?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrjít már a tudat iss, hogy ha egy lány szép, vonzó vagy egy fiú helyes páwa bárkit megkaphat, bárkivel szexelhet, csókolózhat, ölelkezhet, pusztána külseje miatt. Míg én hiába vagyok humoros, kedvse, jó fej, nem tartanak vonzónak a lányok így szerintem már semmi esélyem kapcsolatra max, ha fizetek prostira. De ez meg engem nem boldogít, mindig arra vágyta, hogy azért kelljek egy lánynak, aki vagyok, ahogyan kinézek és nem a pénzemért szeressenek. Remélem érthető mire célzok. Szomorú, elkeseredett és dühös vagyok, amiért én ronda géneket örököltem és még magas sem lette, mert, ha magas lennék máris vonzóbb lennék a lányok szemében, így meg nem csak alacsony, de ronda is vagyok és kész is az undor receptje a lányok szemében.
2014. márc. 14. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Na meg a helyesírás is...:D
2014. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így vagyok, pedig átlagosnak mondanak. És?! Úgyis csak engem érdekel, elvagyok egymagam is.
2014. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a páwák kuurvára nem helyesek... inkább a b***i kategóriába sorolnám

de sajnos ezzel megsértem a melegeket


szóval nem tudom hova soroljam őket de a jóképű semmi képpen nem

2014. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, a lányoknál, akikre én hajtottam, esélyük se lett volna egy ún. páwa fiúnak. Mondjuk nekem se volt, de ez csak részletkérdés. :DDD
2014. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy csomó ugyanilyen kérdés, ahol már sokan, sokféleképpen leírták, hogy vagy bizonyos erőfeszítésekkel változtatsz a külsődön vagy beletörődsz és keresel egy szerényebb külsejű lányt.
2014. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En 17 vagyok es lany. Par honapja jottem ra, hogy a tokeletesnek mondott kulso semmit sem er ha kozben belul egy rossz ember lakozik. En most egy olyan fiut szeretek akit amikor megismertem nem tartottam helyesnek sot egyaltalan nem jott be kulsore de aztan megismertem es nagyon bele szerettem mert nagyon kedves, aranyos, figyelmes stb. Es most mar nagyon helyesnek tartom ezt a fiut. Szoval azt gondolom, hogy arra egy ido utan mindenkinek ra kell jonnie, hogy egy jo ember aki nem nez ki olyan jol sokkal tobbet er mint egy olyan ember aki nagyon jol nez ki de kozben nem jo ember. A kulso nem minden sot! Nem attol lesz az ember boldog valakivel mert az jol nez ki hanem azert mert szerelmes bele.
2014. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Nos. Mitől tartod magad csúnyának kérdező? Rátok is ugyanaz vonatkozik mint a csúnyácska lányokra. Próbáld kihozni magadból a legjobbat. Ha tiszta, ápolt, csinos vagy, figyelsz az öltözködésedre, férfiasan öltözködsz, figyelsz az arcbőrödre, előnyös hajviseletet választasz magadnak, a fogaidat rendbe rakatod, ha gond van vele, és ami a legfontosabb, mosolygsd, vidám vagy és boldog vagy egymagadban is, akkor olyan nincs, hogy nem kellesz senkinek sem!
2014. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szard le a lanyokat , akkor mindenkinek kelleni fogsz
2014. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Biztos vagyok benne, hogy te egy csodás ember vagy! Ne törődj azzal, hogy ebben az undorító világban csak az olyanokért 'vannak oda', akik k*rvásan öltöznek és viselkednek, a fiúk esetében pedig akiknek szűkebb a gatyájuk, és kivágottabb a pólójuk, mint a lányoké. Ilyenné akarsz válni? Te is lehetsz ilyen, de őszintén, megérné ez? Nem. Maradj olyan, amilyen eddig voltál, léteznek még lányok, akiknek a belső számít, nem a külső! (például én! :) ) Ne is akarj olyan emberrel járni, aki meg akar változtatni. majd te is találsz valakit, aki elfogad úgy, ahogy vagy, és meglátod, szárnyalni fogsz a boldogságtól! Egy dologra figyelj: legyen önbizalmad. Ne hagyd, hogy a sok műember lelombozza a kedved, porba tiporja az önbizalmad! Mosolyogj, légy magabiztos, és a lányoknál máris sokkal jobb benyomást teszel majd! Fel a fejjel, szurkolok neked, hogy megtaláld az igazit!! :)

(Egyébként, teljesen átérzem a helyzetedet...)

2014. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!