Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm féltékeny rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm féltékeny rám, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Minden meggyőződése, hogy az a fiú, aki neki tetszik, annak én tetszem... A sráccal egy szakkörre járunk, és a múltkor elmeséltem a barátnőmnek, hogy mosolygott rám, meg mikor ránézek, elkapta a tekintetét. Meg amikor rám néz, furcsán kinyitja a száját... De hát ennyiből arra következtetett, hogy bejövök neki? Erre elkezdett velem veszekedni, hogy hogy tehetek vele ilyet... Persze, tudom, hogy nem kellett volna, így utólag bánom, csak kibukott belőlem. De hát nem biztos, hogy tetszem neki. A barátnőm meg olyanokat vágott a fejemhez, hogy bezzeg én mindenkinek tetszem, ő meg senkinek, és nyugodtan nyúljam le a fiút, aki tetszik neki... Miért féltékeny rám ennyire? Mit tegyek?
2014. márc. 14. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem igen. Az irigy, féltékeny barátnők nem igazi barátnők. legalábbis az én barátnőmmel soha nem vesztünk össze, igazi testvéri kapcsolatunk volt. Pasi miatt meg főleg nem
2014. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány ilyen! Az én barátnőim is mind ilyen. Szard le a fejét magasról, lássa hogy nem érdekel téged a féltékenykedésse és csak akkor álj vele újból szóba, ha normális lesz. Nálam ez beválik.
2014. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!