Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen ázsiai örömlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen ázsiai örömlány ebben az országban? Szívesen kipróbálnék eggyet. Eszméletlenül vicces gyökér hülyék (jópofa dumáikkal kiméljenek)

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 10:12
 1/6 anonim válasza:
rosszlányok.hu-n van egy.
2014. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sehol nem talaltam!betudnad linkelni? Ha megkerlek
2014. márc. 15. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
ez speciel engem is érdekelne
2014. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy a kökin anno egy egész ház tele volt (vagy még van is) velük. olyan mint a filmekben, felvonulnak és lehet választani közülük.

egyébként mindegyik ilyen európai szemmel is szép lány (nem az a kifejezetten erős ázsiai vonásúak vannak)

2014. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt én értem de nekem valami pontosabb kellene ez így elég tág a ( kökin egy hàzban!)
2014. márc. 30. 03:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Bekaphatjàtok semmire nem mentem ezzel az oldallal !! Meg a gagyi vàlaszokkal talàltam 3-mat is!! Jókat jó áron na csá
2014. ápr. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!