Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nen vonzó a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nen vonzó a lányok számára a vékony testalkat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk amiért a fiúk számára nem vonzó egy izmos nő.
2014. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont az az ideálom...
2014. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
valakinek vonzó,valakinek nem :) engem például egyáltalán nem zavar,ha egy fiú vékony. én is vékony alkat vagyok,pedig sokat eszem.és volt szerencsém találkozni olyan fiúval aki szintén eszik,eszik de mégsem hízik.jobb volt mellette a közérzetem :)
2014. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én is ezzel küzdök és senkinek nem kellek egy lánynak sem,mert vékony a testalkatom.Nem tudok hízni,bármennyit eszek,és edzéssel sem jobb egyáltalán.

No mindegy,egyedül maradok akkor úgy néz ki... :/ Csak ezért,mert rossz a genetikám,és szar helyre születtem. :/

2014. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az izmos az izmos,fiúban és lányban is.
2014. márc. 15. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet vonzó, ahogyan egy izmos pasi is lehet taszító.

Lányoknak meg nem kell kigyúrtnak lenni, de nem tudom mi a szép abban, ha plöttyedt.

2014. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet vékony, ha kicsit sportosabb. De a full vékony cingár nem az esetem.
2014. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok cingár,edzeni szoktam,van egy kis izomzatom,mégsem tetszik az alakom a lányoknak,mind kigyúrttal jár
2014. márc. 15. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Az izmos,formás nők nagyon vonzóak.
2014. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igazad van 9es

persze mi bunkók és felszínesek lennénk ha elvárnánk az ilyen alakot.

náluk természetes...

2014. márc. 15. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!