Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác aki csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác aki csúnyának gondolta magát, aztán kiderült, hogy még akár a gyönyörű lányok is helyesnek találhatják?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :)) közben rájöttem h tényleg helyes vagyok (inkább cuki v szépfiú v mittudomén:D), de ettől még h helyes vagyok, nem lett több önbizalmam :D
2014. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer mondott egy szép lány pozitívat a külsőmre, de szerintem csak sajnálatból. Mástól viszont nem merem megkérdezni.
2014. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pl én ....de tényleg...bár nálam lehet csak az önbizalomhiány játszott közbe....azóta olyan párjaim voltak, hogy sok férfi álmodni sem mer róluk.....pedig még mindig nem tartom vonzónak magam, de vhogy vonzom őket...
2014. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!