Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem volt a gond?

Figyelt kérdés

Volt egy srác. Együtt voltunk 5 hónapig. Szex is volt. Viszont fájt, és véreztem is. Ha csak ujjazott az is fájt. Már kétségbe voltam esve, hogy méhszájsebem van. Előtte is voltam már együtt fiúval, de nem volt ilyen jellegű problémám. 1 hete is együtt voltam az új barátommal, de vele sem volt ilyen probléma.

Mi lehetett abban az 5 hónapban a gond? Túl durva volt? Vagy béna? Nem tudott normálisan hozzámérni? Nagy lett volna neki?(nem volt az :D) nem jutok düllőre.

20/L


2014. márc. 15. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h nem kívántad eléggé? :/

Nekem az első barátommal volt olyan, hogy a 2. szexnél már fájdalmaim voltak....azóta nincs ilyen gondom szerencsére :D


L/20

2014. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görbe volt?
2014. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 baker2424 ***** válasza:
ezt már senki nem tudja meg...
2014. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első ilyen fájdalmas szex után, már csak az volt bennem, hogy minnél hamarabb essünk túl rajta. Ha ellöktem magamtól azthitte orgazmus közel vagyok és rákapcsolt, ha szóltam, hogy ne, nem érdekelte.

Mint akit megbabonázott a pi na....:D

2014. márc. 15. 22:10
 5/7 Moszuke ***** válasza:

szép kis pasi..:)

szerintem veled volt a gond mert elhúztad ilyen sokáig ezt a dolgot.

amúgy kb csak ennyi. legközelebb nem fog előfordulni, hogy ilyen érzéketlen pasit fogsz ki és legyintesz a problémákra.. reméljük..:)

2014. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 baker2424 ***** válasza:
egyébként ezt a kérdést nem itt kellett volna feltenni hanem egy NÖGYOGYÁSZNÁL TE HÜLLYEEE
2014. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam méhszájsebre gondoltam, egyértelműen felkerestem a nőgyógyászom te huuuuulye :)

Sikosító ajánlott, nem jött be az sem.

2014. márc. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!