Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a barátom napok óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a barátom napok óta. Mit tehetnék, hogy észrevegye magát? ( többi lent)

Figyelt kérdés

itt van a héten nálunk,mert beteg (hasmenés csak ) már szerdán tök jól volt, szóval kb semmi baja, de nem mert melózni,mert kapott a hétre táppénzt.

és mikor átjött csomó mindent csináltam neki mondtam h feküdjön ,és pihenjen, csináltam neki teát,mert azt akart inni, és mondtam h veszek neki háztartási kekszet,mert mi kiskorunkba ilyenkor mindig azt ettünk, de csak ki röhögött, h nem kell, már sokkal jobban van.

azt látom is. nekem 2 napja iszonyatosan fáj a vesém,gondoltam ha ő jobban van, pihizek, tud segíteni ő is pár dologba. de nem. alig bírok lehajolni, annyira fáj ma már, ő pedig 9kor felkelt, és azóta megállás nélkül ( egyszer kiment enni.) játszik valami idióta háborús játékkal. ha megkérem valamire sóhajtozik, és megjegyzi, hogy sokat ugráltatom ma... :O pedig csak segítséget kértem, és azért nem ugráltattam. de délután már nem is szóltam inkább neki, felporszívóztam én, cincáltam azt a dög nehéz porszívót, ő meg csak nézett a gépnél..

aztán elkezdtem én is gépezni, mert már marhára untam, hogy még beszélgetni se lehet vele,mert vagy válaszol vagy nem, ha meg mégis, szerintem azt se tudja mire. szóval gépeztem, de max olyan fél-1 órát, mikor mondtam neki, h ma még nem csinált semmit, a játszáson kívül, bunkón hozzám vágta : te is gépezel... ja igen, egy nap 1 órát, de azt is azért mert marhára unom már ezt az egészet.


szóval tökre tahó, próbáltam mondani neki, de csak hablatyol meg minden, és hogy persze, ez nem is igaz,mert ő nem is gépezett eddig blablabla.gondoltam h pár napig ( mondjuk csak hétfőig lesz itt) én se fogok vele törődni, játszom a megsértődöttet, vagy csak nem szólok hozzá, max ha kérdez, és valahogy lefoglalom magam. de holnap meg a szülinapja lesz, nem akarom tönkre tenni (a másik az , h próbáltam már ezt, és a végén én voltam a rossz,mert én se szóltam ám hozzá...nem baj h azét, hogy kicsit érezze, milyen érzés.) szóval szerintetek? ... mit csináljak?


2012. aug. 2. 17:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, h neki volt tavaly baj a lábával (szalag szakadás) hetekig fürdettem, öltöztettem, ágyba vittem a kaját, szóval kb kinyaltam a seggecskéjét. mikor meggyógyult, a kézfeje tört szarrá, megműtötték, jártam hozzá a kórházba, utána sokáig voltak még gondok vele, semmit nem kellett csinálnia csak pihent, mindent megcsináltam helyette.
2012. aug. 2. 17:34
 2/14 anonim ***** válasza:

micsinál a barátod hogy mindi törnek a csontjai? megvered őt baseball utovel?

amúgy ha mindig kinyalná a s3egged akkor meg az a baj nem?

2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem nem verem meg.. -.- de miért ez a lényeg hogy miért?

nem , sose nyalja ki a seggem, és nem is azt vártam. pihenni szerettem volna, és megkértem h segítsen pár dologba. szerintem ennyit meg tehetett volna, ha én hetekig mindent megcsináltam helyette. szerintem ez nem segg nyalás.

2012. aug. 2. 17:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid szimplán egy szerencsétlen bunkó állat :). Élvezi, hogy megcsinálod neki a dolgokat és Ő ezt megszokta, talán itt az ideje felébreszteni egy jó kis szakítással aztán vagy észhez tér vagy nem de ha nem akarsz tönkre menni teljesen akkor lépj valamit.
2012. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak szimplán hagyd élni és ne rinyálj...ezt semelyik pasi sem bírja! nem csoda, hogy nem tesz meg Neked semmit, ha folyton duzzogsz! légy vele kedves kicsit meglátod egyből ő is normális lesz.
2012. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kedves? kb minden reggel ágyba kapja a reggelit, nemtudom hány ember mondhatná el ezt. de persze ilyenkor ezt nem nézi. nem hinném hogy rinyálás lenne, h megkérem valamire, mivel nem vagyok jól. más normális férfi ha látja, h nincs jól a barátnője, magától megcsinál dolgokat, hogy a csaj pihenjen, nem pedig könyörögni kell neki.
2012. aug. 2. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:

NA most látod az igazi énjét a párodnak, hogy milyen az amikor természetesen közegében viselkedik!!!!


Tipikus anya kedvence, őt ki kell szolgálni, ez neki a "hétköznapi" mivel ő nem szokott hozzá hogy mások is kell olykor gondolni ha nem fűződik hozzá érdek.


A párod a fő gondolkodása még mindig a számítógépes játékok körül mozog.

Vagy is, az értékrendjében előrébb helyezi a PC-t mint minden mást.


Számomra sem ismeretlen ez a dolog, ha az illető a gép előtt van, akkor nem lehet kirobbantani onnan.

Nincs olyan alkalmas pillanat amikor felkeljen a gép elől.

És ezért megy a megjegyzés ha meg kell mozdulni.


Egyszóval a párod még "gyerek" nem nőt fel a feladatra, hogy férfiként viselkedjen és mások problémáival is foglalkozzon ha szükséges.


Szerintem még fejlődnie kell hogy tudja milyen elvárásokkal és felelősségtudattal jár egy párkapcsolat!

27/F

2012. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En fognam magam, feloltoznek csinosan, smink, haj, stb, es annyit mondanek, hogy gepezzen nyugodtan, nekem talalkozom van. Es elhuznek a sunyiba. Haza sem mennek estig, akkor mar csak szrevenne magat. Ha meg megkerdezi hol voltal, mondd, hogy dolgod volt, meg vele nem lehetett meg beszelni sem, hat beszelgettel massal. Es ennyivel tudd le a dolgot. Ha ezt sem veszi eszre dobd ki a fenebe, kinek kell egy ilyen lusta kocka?
2012. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hanariko ***** válasza:

a duzzogás nem előzmény, hanem következménye annak amit a pasi csinál. illetve nem csinál.

Én komolyan elbeszélgetnék vele. Lehet ő nem olyan szolgálatkész, mint te, de azért segíthetne, ha majd leszakad a veséd...

ajánlom, hogy nagyon nagyon nagyon komolyan beszélgess el vele erről, ha meg csak hümmög akkor... hát nem is tudom.

2012. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hanariko ***** válasza:
amúgy ez, hogy felöltözz és csinosan elmenj valahova sztm tök jó ötlet:D
2012. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!