Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha egy lánynak nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egy lánynak nem jön össze a pasizás, az mindig azért van, mert senki sem elég jóképű neki a jelentkezők közül. " A férfiak tényleg így gondolják?

Figyelt kérdés
És miből gondolják, hogy vannak egyáltalán jelentkezők? Főleg, hogy rengetegen még csak nem is kezdeményeznek... Akkor így ki lenne a "jelentkező"?
2014. márc. 16. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy lány szerintem talál magának pasit, ha akar, legalábbis ha nem most eresztették ki a bányából...
2014. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én csak saját tapasztalatból tudok kiindulni...

Akár hányszor kezdeményezek az utóbbi időben, nem akar összejönni semmi. Úgy gondolom, hogy tök jól elbeszélgetünk, mert nem rohannak, elég sokat beszélgetünk, de következő találkozást nem akar, vagyis csak húzza az időt az adott lány. Ezért nem tudok másra gondolni, mint a külsőre

2014. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert gondolom csajozni is úgy szokás, hogy abszolút mindegy ki, csak nőnemű legyen. Ilyen logikával valóban...
2014. márc. 16. 13:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolom, hogy olyan pasit találna, aki neki tetszik, vagy olyan, aki nem csak megdugni akarja, de ha ő is "leszólítana" 100 ellenkező neműt, abból bizony sok összejöhetne.
2014. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen ez sajnos így van,de ha gondolod én jelentkezek írhatsz :-P 23/F cáfolj rá ;-)
2014. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
érdekes férfiakból van inkább hiány, nem olyanból, aki elég jól néz ki.
2014. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"ha ő is "leszólítana" 100 ellenkező neműt, abból bizony sok összejöhetne"


Most őszintén, mit gondolnál egy ilyen lányról? Mert nekem erről az jut eszembe, hogy "keresi a tenyészbikát" és már nagyon el van keseredve, mert nála nem próbálkozik senki.

2014. márc. 16. 13:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy szokott lenni, hogy ált. megvan az alapvonzalom, aztán mondanak valami baromságot, és ott vége is a vonzalomnak, mint a botnak. Fordított helyzetben, ha szerintem ronda valaki, de értelmes, intelligens, okos, akkor kialakul a vonzalom, csak sajnos az előbbiből van rengeteg, utóbbiból nagyon-nagyon kevés. Ez tényleg úgy jöhet le az adott pasiknak, hogy nekem semmi se jó, ami így nem igaz, mert csak ők nem jók, nem senki....
2014. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem így gondolom. A külső csak egy dolog, amellett 100 másik miatt elbukhat a "jelentkező".
2014. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es: Így van, és el is buknak, csak könnyebb a másikat démonizálni, és ráfogni, hogy a kinézetük miatt van, ami azért logikátlan, mert azon a legkönnyebb változtatni, tehát nem is kéne sírnia emaitt. De ő is nagyon jól tudja, hogy nem a kinézete miatt pattintották le, hanem azért mert: buta/bunkó/béna kisugárzása van/tetszőlegesen folytatható a sor.
2014. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!