Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor szoktok már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor szoktok már le erről az ostoba viselkedésről?

Figyelt kérdés
Miért kell szó szerint kinyalni minden nő fenekét?Már az én arcomat marja a szégyen ilyen esetekben.Minden férfinak csak a kárt okozzátok azzal,hogy maximálisra növelitek szinte az összes lány egóját.Tényleg ennyire nem bírjátok ki punci nélkül?Ez komoly?Hová tűnt belőletek a tartás,büszkeség,férfiasság?
2014. márc. 16. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Van benne valami, mielőtt elkezdenétek oltani a kérdezőt.
2014. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hm. Egyrészről igaz. Másrészről mégsem. Furcsa megállapítás, de nem ugatnám le a kérdezőt azzal, hogy nincs valóságalapja, attól függetlenül, mekkora ostobaságnak tűnik első olvasásra.
2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sodródni az árral, vagy egyedül meghalni?

Nagyjából én így fogom fel a dolgot, de ha szeretném kinyalni a fenekét, mert érte bármit megtennék, akkor persze semmi probléma nincs ezzel.


20/f

2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Legutóbb tegnap sült le a pofámról a bőr.

Egy vonzó csaj ment a csomagmegőrzőhöz,mondja a csávónak,idézem "tedd már be" és odanyomja a bőröndöt.

Erre a pali mit reagál?!

"Jajj nagyon szívesen,örömömre szolgál,hogy betehetem,különösen vigyázni fogok erre a csomagra" és közben szinte csorgó nyállal bámult a csaj arcába,aki oda se nézett.

2014. márc. 16. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán majd akkor, ha a nők nem lesznek ribik. Kiakarják ők is élni magukat.
2014. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én inkább arra szoktam törekedni, hogy mindketten jól érezzük magunkat. Néha gonoszkodok, csipkelődök.. máskor egy két kisebb bók.. Azt szeretném általában, hogy mellettem nőnek érezze magát.. ezáltal én is férfinak érezhetem magam.
2014. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdés, de a válasz sajnos: soha! (Ismerve a férfiak természetét.)
2014. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg az lenne a nyifogás tárgya hogy bunkók vagyunk.
2014. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, jogos a kérdés. Én is sok ilye látom. Ámulva látom, hogy az ostoba, tudatlan nagyképű, bunkó nőknek olyan szinten nyalnak, hogy valami félelmetes. Pedig anyni erényük van ezeknek a lányoknak, hogy szépek (már akinek). Semmit nem tesznek a kapcsolatukért, a pasi pedig alárendeli magát ezeknek a kis szörnyeknek.

Pedig alapáraton normális pasikról beszélünk. És mi, visszafogodtabb nők akiknek még eszük is van, a kutyának sem kellünk, mert nincs kint a mellünk bimbóig.

2014. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kell a pina



see-game.com

2014. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!