Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Ha egy nő...

Kedves férfiak! Ha egy nő beállna a parkolóhelyetekre, nekimennétek és ordítoznátok "b. meg"-ekkel tarkítva, és fenyegetnétek? Mi erről a viselkedésről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem üvöltöznék vele, amíg ő sem bunkó módon áll a dologhoz.
2010. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Én mindenkinek megadom az esély a javításra,hasonló közúti dolgoknál.Először normálisan szólok.

Aztán ha ennek ellenére sz@rba sem vesz,vagy tovább tiszteletlenkedik,akkor nem üvöltözöm,hanem vagy halkan elmondom mit fogok tenni,vagy egyszerűen leütöm.A nők belátóbak.

2010. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs parkolóhelyem, úgy hogy senki nem tud beállni rá. Én senkivel nem beszélek így. Az a véleményem, hogy a magyarok ilyen téren botrányosan viselkednek. Semmiségeken teljesen elképesztő stílusban veszekednek, küzdenek. Nem tisztelik egymás méltóságát, személyiségét. Ez nagy baj, és az anyagi nyomorúságunk is összefügg ezzel. Én éltem több más országban (most is külföldön dolgozom), össze tudom hasonlítani.
2010. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

saját, privát bérelt, fizettett parkolóhelye volt??, szabályosan felfestett a járműve rendszámával?...

ezesetben jogosan szól, de NEM ordítozva, fenyegetőzve, hanem kultúr ember módjára megkér, hogy próbálj meg másik helyet keresni a környéken...

Ha nem ilyen jellegű volt a parkolóhely, nagy ívben sz@rd le, esetleg ki lehet támasztani 1, 150-es szöggel a járműve kerekét!

2010. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az udvarban nekem is van parkolóhelyem,csak sajnos a szabad ég alatt,és mivel rossz a kocsim,mert beázik valahol,be akartam állni éjszakára egy fedett részre,mert szoktak lenni üres helyek.Erre a szituációra azért nem számítottam,mert már velem is előfordult hogy máshova parkoltam,mert éppen volt valaki a helyemen,de ez miatt nem lettem idegbeteg,és nem ordítoztam:(Szerinte még az a szerencsém,hogy nem törte össze a kocsim,mert legszívesebben azt tette volna.Mikor mondtam hogy ezt normális hangnemben is lehetne,még jobban ment a hőbőlgés.Teljesen kiakadtam ezen az egészen,eddig azt hittem normális emberek laknak itt.
2010. szept. 25. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert hibát követ el valaki, nem kellene ordítani vele.

Hibát követtél el, tény, - de ez nem lehet jogcím az ordítozásra.

Szerintem az ordítás a női mivoltodnak szólt, - borítékolom, hogy egy férfival másként rendezte volna a problémáját "a hős lovag"...


Könnyű "javasolgatni", de ha rám hallgatsz, mielőbb képzel pénzeszközt a gépjárműved szigetelésének helyrehozatalára, - és megcsináltatod.


A "magyaros" megoldás javaslójának, - aki 150-es szögekben "gondolkodik", - csak annyit tudok reagálni, hogy tényleg ÉRTELMES dolog kiszúrni a másik ember kerekét, mert a kerékcseréig, - esetleg elvontatásig - garantált, hogy nem mozdul a gépkocsi onnan, ahol nem szeretnék, hogy álljon.


Az élet írta...

Újpesti önkormányzat gépjárműves részlegénél dolgozó emberkét "idegesítette", hogy a párom oda állt az ablaka elé, - egy, A HAZAFELÉ ÚT ALATT (!) "elszállt" kipufogó dob miatt nem éppen kellemes hangú - gépjárművel, mivel a ház környékén, amely ugyanazon a lakótelepen van, nem volt szabad hely.

Bizonyítani nem lehet a dolgot ugyan - hogy ez az "ember" állt az ezt követő események egyike mögött, - de x nap múlva "leeresztett a gépjárműnek mind a négy kereke", és "megszöktek a szelepsapkák".

Mit volt, mit tenni, az ablaka alatt fújtuk fel kompresszorral az összes kereket.

-Ugyanez a "szolgálatkész ember" nem volt rest megszervezni azt sem, hogy az önkormányzat elkezdje egrecíroztatni a páromat a gépjármű műszaki állapota miatt, - holott a lehető legrövidebb időn belül megcsináltattuk a kipufogódobot, és érvényes műszakival rendelkezik (a mai napig is) a gépjármű.

Az, hogy nem csillog-villog, és van rajta egy-két horpadás? Semmi köze hozzá - neki sem.


Szóval ilyen "emberek" (is) SZOLGÁLJÁK a közt.

Mit várjak egy egyszerű, magyar állampolgártól?


Szóval - kedves Kérdező, - fogadd meg légy szíves a tanácsomat, mert az ügyeletes féreg mindig ott van körülötted, csak az alkalomra vár, hogy "érvényesülhessen"!

2010. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon undorito viselkedes volt a ferfi reszerol (meg ha te ferfi lennel, akkor is), mert lehet, hogy ki sem volt irva, hogy az valakinek a maganparkoloja. Vagy ki volt? Amugy mi lett a vege? Te mit szoltal? Mi tortent utana? Ilyenert ennyire kirohanni idegbetegsegre vall, mert normalisan is el lehetett volna ezt intezni es megkerdezni, hogy miert alltal oda es nem tudnal-e mashova allni. En is neha felkapom a vizet vezetes kozben es magamban karomkodom, ha valaki onzoskodik, de a helyzet ismerete nelkul probalok nem itelkezni es ha magamban csunyat is gondolok valakirol, aki nagyon rosszat tesz, nem megyek neki, nem mondok semmi rosszat, meg magyarazat is lehet ra. Mindenki szokott hibazni, meg balesetet sem okoztal, szoval ez nagyon tulzas volt a reszerol es remelem, hogy beszoltal neki.
2010. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!