Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne őrüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne őrüljek bele a hiányába?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk (140 km) és két Hetente tudunk találkozni,de akkor az egész hétvégét együtt töltjük.Nagyon,nagyon szeretjük egymást.Elég sokszor előfordul velem,hogy annyira hiányzik,hogy elkezdek sírni.Mit tegyek? Őrülten szeretjük egymást.

2014. márc. 16. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok nem tud valamelyikőtök közelebb költözni?
2014. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
semmit sem tehetsz ezellen én másfél évig bírtam a távkapcsolatot nagyon felőrült érzelmileg az egész..amugy max. ugy hogy hétköznap ugye suliba vagy vagy dolgozol ugye, ott körülötted vannak emberek akikkel elvagy, hétvégén meg a barátaiddal vagy elvonják a figyelmed azért :)
2014. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A barátommal mi hétvégente találkozunk már 3. éve. Ez a helyzet talán jobb a tiéteknél, mégis sokszor sírok, élni sincs kedvem...

Szerintem ha a költözés nem megoldható, akkor az a megoldás, hogy megtanulod elviselni, bár nekem még nem sikerült...

18/L

2014. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!