Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem férnek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem férnek meg egy emberben a "rendes" és a "nőgyűlölő" tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Egy csomó magát "rendesnek" valló fiú ír ki általánosító, nőgyalázó kérdéseket vagy válaszol ilyen stílusban. Csak nálam üti a rendességet az ilyen gondolkodás?
2014. márc. 16. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
ezek nem rendes férfiak, hanem csúnyák, megkeseredettek, negatívak, akik abban a hitben élnek, ha már nem születtek jóképűenk, akkor ők rögtön rendesek...de nem ettől lesz valaki rendes :) aki rendes az nem ír ki ilyen kérdést.
2014. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Arra az egyre kiváncsi lennék, hogy milyen nőknél kezdtek ezek a fiúk, hogy ennyi negatív visszajelzést kaptak. Ha ők 2-3-as kategórába tartoznak, és egy 6-8-as csajt céloznak meg, akkor nem tudom mit vannak kiakadva. A nyakamat rá, hogy nem a saját szintjükön keresgélnek.
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Meg tudom érteni ezeket a férfiakat. pl ilyen női beköpésekre, hogy bocs nem kellesz, mert csak 170cm vagy és magassarkúban egymagasak vagyunk, nem tudsz nekem védelmet biztosítani bla bla. Ilyenből rengeteg van. Mit tehet arról valaki, hogy alacsony lett? Ettől függetlenül ő még lehetne/lehetett volna jó ember, csak a nők gonoszsága miatt mégsem lesz az.
2014. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12 Én speciel keresgéltem a saját szintemen is, de a nők mindig csak a saját szintjük felett keresgélnek. Még az 1-2-es csajoknak is minimum 4-5-ös pasi kell, de az is csak addig, amíg nem találnak jobbat.
2014. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
Akkor keresgélj a szinted alatt. :)
2014. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

rám mondják h az vagyok! néhány kijelentésem miatt, de ezt nem dühből mondom,mert nem szenvedek hiányt semmiben,


és ez bizonyítja,mert attól h kimondom az igazat a nőkről ,mégis kedvelnek, tehát= ge-ci rendes vagyok :D minden engem igazol.


én tényeket közlök mondjuk ez is igaz, nem pedig gyűlölködök.és ez mitől van? mert ge-ci rendes vagyok :D haha még matek képletnek is jó lenne.

2014. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megfér a két tulajdonság egymás mellett. Csak éppen nem a nőkkel rendes az illető.

Egy idős emberkét én is szívesen segítek le a csúszós lépcsőn/patkán a téli fagyokban, mint egy fiatal csajt. Azok legalább örülnek neki; a csajok inkább leb.sznak hogy minek taperászom őket ha véletlenűl megcsúsznak és én elkapom őket.

2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!