Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölő férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak miért akarnak egyáltalán nőt maguk mellé?

Figyelt kérdés

Akik itt naponta elhordják mindennek az ÖSSZES nőt: hogy mennyire felszínesek, buták, szívtelenek, pénzéhesek, lusták, stb, stb, stb...

Komolyan, az ilyenek miért sírnak egyáltalán a nők után?


2014. febr. 6. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

mert jobb a lyukba dugni mint a szilvásbuktába, csak ezért

ez a szomorú valóság

a nem nőgyűlölő pasiknak is csak ezért kell csaj meg hogy kiszolgálja valaki őket

2014. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal érdekesebb az élet,ha közelükben van az akit gyűlölünk :)
2014. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem... de nem baj, hadd gyűlöljenek csak minket, nekik lesz nehezebb állandó feszkóban élni, elnyomva a saját frusztrációiktól..:D
2014. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül nőgyűlölők, csak a feszültség beszél belőlük.


Barátom is írogatott itt ilyeneket anno, közben meg nem is utál senkit csak azért mert nő. Felesleges megpróbálni bármit is levonni az ilyen hozzászólásokból.

2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 LeftBehind ***** válasza:
74%

És ti már megint megszólaltatok....nektek úgy általában mennyivel kevesebb az általánosítás a kommentjeitekben? A ti szemetekben minden férfi aki sikertelen a nőknél és ide meri tolni a képét, az egyből "nőgyűlölő","sírógép". Nem tudtok rólunk semmit, mégis ítélkeztek az meg már csak hab a tortán hogy a tapasztalatainkat fikciónak állítjátok be. Csoda hogy egy idő után elvesztjük a fejünket mikor úgy kezeltek minket mint egy rakás GYP-s óvodást?


A 4.-nek pedig tökéletesen igaza van, a legtöbb esetben ezeknek a kirohanásoknak közük sincs a szó szerint vett gyűlölethez. Én is írtam ide dolgokat amikre nem vagyok büszke, de mégis mit kéne tennem? A lelkem kiteszem hogy végre megtaláljam a páromat, de úgy néz ki minden irányból csak a pofonokat kapom. Ha elfogadnám hogy mindig minden az én hibám, akkor már most kezdhetném készíteni a kötelet az akasztásomhoz mert segíteni nem segít senki, egyedül pedig már nem tudom mit tehetnék hogy valami változzon is.

2014. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan nem is igazán nőgyűlölők, csak sértettek, vagy éppen valaki megbántotta őket és itt név és arc nélkül adják ki a feszültséget.

A valódi nőgyűlölők nem akarnak párt, maximum szexre kell nekik a nő.

2014. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

1. Az rinyál itt, aki vagy nem érti a nőket (ez nem túl nehéz), így nem tudja megtanulni, hogy milyen hibákat ne kövessen el (pl. ne érzelmeskedjen a nővel, ne öntse ki a szívét neki, bármennyire is szeretik a nők hangoztatni, hogy nekik "érzelmes" pasi kell)


vagy


aki a külseje vagy a személyisége miatt nem tud csajozni. Szerintem amúgy ez tök érthető. Jobb lenne, ha a buszon kéne hallgatni a rinyálásunkat? A gyk eszményi terep erre.



2. "Komolyan, az ilyenek miért sírnak egyáltalán a nők után?"


Mert, képzeld el, hogy még a csúnya/ügyetlen fiúknak is vannak hormonjaik, és ők is akarnak szexelni. Hihetetlen, nem? Ja, mi ne vágyjunk már ilyenekre, nekünk ehhez nincs jogunk. Tudom, hogy ez a norma:


[link]


, de hát mi ehhez képest csak evolóciós melléktermékek vagyunk és szóba se jöhetünk. Kár, hogy ezt az információt nem mellékelték az élethez.



(Megsúgok neked valamit: "nőgyülölők" nem születnek. Azért lesznek olyanok, mert mondjuk az őrületbe kergeti őket az, hogy nem tudják olyan lányok szívét elnyerni, aki tetszik nekik, mert ők a levegőbe nézik őket. Például ezért. Vagy, mert sokszor verték át/alázták meg nők.)

2014. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

7. Megrettentem attól a képtől... Sajnos ma mindenki a kinézetre megy és aki egy hajszálnyival is rosszabbul fest mint a fent linkelt "férfiak" az mehet a levesbe. A lányoknál is ugyan ez a helyzet, aki nem tökéletes cicababa azon keresztülnéznek. Személyes síkra terelve, attól még nem leszek férfigyűlölő mert jelenleg a kutyának sem kellek. Annak ellenére, hogy jó a humorom figyelmes vagyok, szeretek beszélgetni, érdeklődő vagyok, hűséges stb. DE annak ellenére, hogy nem felelek meg a világnak hiszem, hogy találok majd vkit akivel boldogan leélhetem az életemet.

Az ember alapvetően társas lény és ezért akar párt. Ok vannak olyanok akiknek tényleg rendkívül magasak az elvárásaik, sajnos meg kell elégedniük egy kevésbé tökéletessel is. Ma számunkra a kompromisszumkészség a lényeges szempont.

2014. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sztem ezek többnyire az örökké kikosarazott srácok, akik akarnának nőt, de nem kapnak
2014. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

"Sajnos ma mindenki a kinézetre megy és aki egy hajszálnyival is rosszabbul fest mint a fent linkelt "férfiak" az mehet a levesbe. "


Ez azért nagy túlzás, a képet csak a sarkítás miatt linkeltem be. Szerintem inkább azért vannak sokan, akik sikertelenek és esélytelennek érzik a párkeresést, mert egy csomó fiatal nem tanul meg kamaszkorában "csajozni", nem tanulja meg a lányok nyelvét, vagy másért (pl. csúfolták, későn érő, stb.) kicsi az önbizalma. Ez pedig a kor előrehaladtával egyre gázabb lesz, és egyre jobban szégyellik, ergo egyre kisebb lesz az önbizalmuk. Én inkább ebben látom a problémát.



"sztem ezek többnyire az örökké kikosarazott srácok, akik akarnának nőt, de nem kapnak"



Zseni vagy. Már csak fogalmazni kéne megtanulnod.

2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!