Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felizgat ha arra gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat ha arra gondolok hogy egy nő megalázásként arra kényszerít hogy nyaljama talpát. Vannak olyan hölgyek akiket pont az ellenkezője izgat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
ojee
2014. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FIVESTAR ***** válasza:
Mi az hogy pont az ellenkezoje...a kezet akarod nyalni?:)
2014. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ellenkezőjével konkrétan arra gondolok h ő élvezi ha nyalom a talpát, és élvezi a hatalmat fölöttem
2014. márc. 16. 20:41
 4/8 anonim válasza:
90%
Igen, volt egy barátnőm, aki azt akarta, hogy nyaljam tisztára a cipőtalpát, mert beindul tőle.
2014. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VAUVAU001 válasza:
ismerni akarom abarátnödet nagyon izgatna engem is
2016. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A női dominancia engem is îzgat.
2018. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem már a gondolat is felizgat ha egy jó nő talpát nyalogatni kezdeném, ha magam elé képzelem azt a jó nagy méretes fehér meztelen talpat!!! De a harisnyás talpat nyalni se lenne rossz nekem, tudom egyeseknek ettől görcsbe szorulna a gyomra, de nekem heves izgalom is társul emellé, a talpak látványa miatt!!! 🥰🥰🥰🥰☺️☺️☺️
jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért a barna talpak is izgalmasak lennének nekem ha éppen felém mutatnának! 🥰🥰😀😀
jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!