Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb baratomba. Mit tennel a helyemben?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb baratomba. Kicsivel tobb mint 1 eve erzek igy,es neki is elmondtam. Probaltam szamtalanszor megszakitani a kapcsolatot vele hogy rossz,de egy ido utan jobb lesz. O is tisztaban van vele hogy erzelmileg tobb van kozottunk mint baratsag,o is erzi DE van baratnoje, elfogadom es nem akarom elvenni a baratnojetol,mert vele jobb neki a baratnojevel mint velem lenne. Logikus lenne megszakitani a kapcsolatot de 2 napnal tovabb nem birjuk egymas nelkul. Te mit tennel ilyen helyzetben?

21/L



2014. márc. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam már így, de nálam kicsit árnyaltabb a sztori. Ha érdekel, írj privátot!
2014. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam mar ilyen helyzetben.. Osszejottem vele-> egyutt voltunk egy kis ideig-> nem tudtunk elegszer talizni-osszevesztunk->szakitottunk es jelenleg utaljuk egymast..am, jo dontes volt osszejonnunk, mert ha nem tortent volna, meg mimdig a 'Mi lett volna, ha...?' resznel tartanek
2014. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el!!!

menekülj!!! menekülj, amíg nem késő!!!


hidd el nekem, ezaz, amiből aztán nincs ki út, szinte mindenből van, de innen csak lefelé vezet út!

menj amíg nem késő!!!

2014. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fel eve tudja hogy mit erzek es nem lett negativ iranyu valtozas. Csak a ketsegbeesett menekulesi probaljozasaim,amiktol vartam a csodat hogy jobb lesz. De nem tudjuk elengedni egymast.
2014. márc. 16. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetbe vagyok. Szerintem az idő majd megoldja.
2014. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3-as válaszolónak. Menekülj amíg még megteheted. Később még nehezebb lesz. Fiú és lány között nincs barátság - csak áltatod magad- az egyik mindig többet akar.

Azt írod van barátnője és ezt Te elfogadod, mégis azt kérdezed mit tennénk a helyedbe, - mégsem tudod elfogadni csak az eszeddel, a szíved ellenkezik. Hallgass az eszedre és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Van olyan kapcsolat ami több, mint barátság, de kevesebb mint szerelem, ez a legrosszabb. Teljesen felőröl. Évek mennek a "se veled, se nélküled, most neked van párod, most nekem, de hiányzol" epizódokra aztán mégis magad maradsz nyalogatni a sebeidet. Menekülj!

2014. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso tokeletesen megfogalmaztad amit erzek,hogy az eszemmel tudom de a szivem nem tudja elfogadni. Amugy elegge a vege fele jar a kapcsolatuk,es persze itt is a ketes erzes. Eszem es a baratsagunk azt diktalja hogy remeljem h egyutt maradnak (es igy is van,tenyleg remelem mert ha o boldog akkor nem erdekel mi van velem "idovel minden jobb lesz" mottoval,de a szivem meg...hat ugy meg egyertelmu hogy azt sugja hogy velem kellene lennie.Es nem tudom h jo e vagy rossz hogy o sem csak baratsagot erez
2014. márc. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!