Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány BARÁTOMBA, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Már van pasija , mondjam el neki ? , vagy inkább ne és így megmarad a barátság? :S :/


Csak normális válaszokat pls...


2013. aug. 27. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg van pasija addíg semmiféle képpen ne mond el neki.
2013. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondasz valamit
2013. aug. 27. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Utánna se... én egy ilyen szituba voltam... / vagyok.. mióta tudja a csaj h szerettem / szeretem azóta csak veszekedünk kb 1 éve szóval nem éri meg... keress más lányt és próbálj kiszeretni!
2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van esély rá, hogy lehet köztetek valami, akkor mondd el neki. De szerintem jobb, ha elfelejted, mert nagyon rossz így elveszíteni egy barátot. Tapasztalatból mondom. Csak nekem fordítva volt, én vagyok a lány, és beleszerettem a legjobb barátomba, akinek van barátnője. És én elmondtam neki. És akkor elvesztettem a legjobb barátomat. Még most is nagyn hiányzik, mnt barát, pedig egy éve történt.
2013. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem..de min tudtok ezen veszekedni ezek után? ( ha megkérdezhetem..:/ )
2013. aug. 27. 20:38
 6/11 anonim válasza:

1. amíg van barátja addig ne mond el neki!

2. akkor se mond még neki ha szakítás után van mert akkor azért van összeveszés mert túl rámenős lennél

3. ha már túl van a fiún akkor elmondhatod neki

( én is a legjobb baráttal jöttem össze mert elmondta h mit érez én is szerencse azt éreztem és ez lett )

L

2013. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenen összeveszünk amit csak el tudsz képzelni... elvileg ez egy szoros barátság volt, én bele szerettem ő ezután próbál távolságot tartani h ki szeressek de engem ez zavar és akkor robban is a vita mindennél mert idegesítő h olyan közel engedett magához most meg távolságtartó...
2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Háááát... Ha van esélyed, akkor mondd el neki. Igaz, hogy kapcsolatban van, de szerintem egy stabil kapcsolat kibírja az ilyesmit, ha esetleg nem akar tőled semmit. Előfordulhat, hogy megromlik a barátság, de az nem is volt akkor igazi, és a legtöbb fiú-lány barátság egy idő után eleve úgy végződik, hogy valamelyik fél elkezd többet érezni a másik iránt. Végül is ha normális a lány, akkor megért téged, még akkor is, ha elutasít, te meg legalább tisztábban fogsz látni. Máskülönben meg lehet, hogy még évekig fogsz epekedni utána hiába, és miközben elvileg barátok maradtok, benned lesz az, hogy ő mással van, és te meg megpróbálod eltitkolni az érzéseidet, ami megint csak szenvedés lesz. Véleményem szerint ne ronts rá, de azért a kulturált véleménynyilvánításhoz neked is jogod van, mint mindenki másnak.
2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez már nem lesz barátság.

Azt tedd amit az utolsó ír.

2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem..:/ köszi a választ ( meg mindenkinek )
2013. aug. 27. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!