Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még értelme ennek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

A srác akit több mint két és fél éve szeretek (jó barátok vagyunk ,csak megszerettem),lassan kezd eltávolodni tőlem. Engem egyre rosszabbul érint.Sokszor mondta,hogy hagyjuk egymást,van ,hogy mindenképp megakarom vele beszélni,akkor egymás mellett maradunk.Ha meg hagyom,akkor egy idő után ő keres.De olyan durva dolgokat képes a fejemhez vágni,hogy mások nem értik,hogy támogathatom ennyire még mindig,mikor ő neki egyáltalán nem vagyok fontos.Van időszak amikor nagyon nem megy,és van amikor imádjuk egymást. Az utóbbi egyre ritkább.Küzdjek,hátha fontos vagyok neki,csak képtelen kimutatni,vagy hagyjam,nincs értelme?

Előre is köszi.

19/L


2014. márc. 16. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen huzavonáknak soha nincs értelme.Tehát hagyd a fenébe,jobban jársz.
2014. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagynod kéne, de aki így tétovázik mint te az még hosszú ideig benne marad egy ilyen kapcsolatba.
2014. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

ez olyan mint egy se veled se nélküled kapcsolat, anélkül, h kapcsolatban lennétek.

A Te döntésed, mennyi időt akarsz még erre pazarolni.

Persze hallottunk már csodás meséket, de a legtöbb ilyen sztori nem végződik happy enddel

2014. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!