Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek engedjem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjem el vagy csak el van laposodva a kapcsolatban, van értelme együtt maradni?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a barátom 21 éves.Fél éve vagyunk együtt...De most sajnos van valami probléma amit nem tudok hova tenni...Leírom nagyjából h mi volt ezalatt a fél év alatt...Miután összejöttünk 10 nap után lefeküdtem vele..eddig úgy éreztem h nem bántam meg...de most hááát kicsit filozok rajta...Aztán előjöttek a kis dolgai buliba szemem láttára megmarkolta egy gyermekes anyuka mellét(Ő azt mondta h hozzá se ért...de ne nézzen már madárnak,láttam...)meg megfogta egy lány fenekét...oké mondom ez még nem olyan vészes de pipa voltam rá eléggé...szerintem nem így kell viselkedni egy kapcsolatban...Igaz h nekem ez az első kapcsolatom..de szerintem ez így nem kerek...nah szóval...és akkor utána képbe jött az exe...2 és fél évet voltak együtt...és az elején nagyon sokat mesélt róla..és én meguntam és rá kérdeztem hogy érez-e még iránta valamit...ő azt mondta h igen egy kicsit még szereti...de ez is érthető...de azért mégis fura...utána volt egy időszak amikor sokat veszekedtünk...utána minden tök jó lett megint dúlt a szerelem...de most kb 2 hónapja én majd meg őrülök...Beismerem féltékeny vagyok...de serintem jogosan...a munkahelyén olyanokat mond egy lánynak h jól meglenne a szüleivel ha...az exével is egyre többet foglalkozik...akkor is összevesztünk ez miatt...ő nagyon csunyán beszél velem(nem csúnya szavakat mondott)...Én ebbe a 2 hónapba többet sírtam,mint előtte...És mostanába olyan dolgokat mondott,hogy az valami eszméletlen...hiányzik neki a csajozás...akkor telefonba azt mondta nekem,hogy azon gondolkozott hány futó kalandja lett volna ha nem vagyok neki...és még neki áll feljebb...szerintem jogosan sértődtem meg ezen a kijelentésén...nagyon sok mindent eltűrtem neki a szüleim is nagyon sok mindent megtettek nekünk...itt alhat nálunk én is nála...már másfél hónap után megengedték...most külön mentünk bulizni...mivel összekaptam az egyik barátjával...Nah ő meg a másik...a barátom úgy megy utána mint a pulikutya...de köztudott h a srác 3-4 éve együtt van a barátnőjével de minden vele szembejövő lányt felhúz magára...És ezek után félek,hogy őt is "elrontja"...Mostanában nagyon sokat veszekszünk...tök apró dolgokon...és olyanokat mond utána nekem h jobb lenne ha felhívnám anyukámat és hazamennék..meg hogy az nap egy ujjal sem ér hozzám...én szerettem volna szexelni de ő meg behisztizett..mondom akkor aludj pihend ki magad...és még jobban megsértődött...minden veszekedés miatt én kérjek bocsánatot...mikor ő is hibás...nem bírja felfogni vagy nem tudom...Félek h elveszítem hisz az első szerelmem...Ha próbálok ilyenről beszélni mindig veszekedés a vége...Sajnos ezek után nem nagyon tudok benne bízni...én túlságosan is kimutatom,hogy szeretem ő meg kevésbé...Hát kb ennyi...nagyon kétségbe vagyok esve...
2010. aug. 2. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyu,ne érdekeljen hogy ez az első szerelmed(tudom nehéz de ...)

Egy szemét bunkó állat,ennyi.

Nehogymár neked kelljen mindenért bocsánatot kérned.

És még másokat fogdos meg célzásokat tesz..

legyen benned tartás!!

Hagyd ott,mert előbb utóbb ő fogja megtenni.

És ha könyörögni fog előtted térdenállva akkor se fogadd vissza mert egy szemét és nem érdemel meg téged.

Oszd ki rendesen,szivasd meg és hagyd ott.

Ezt érdemli.

Fájni fog,de hidd el annyi pasi van még magyarországon hogy ihaj.:)

16/L

2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress mást , van még jó néhány srác biztos aki szívesen lenne veled.
2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Nagyon szeretem őt...Beszélgettem a haverjaival is..A legjobb barátjával is...És mind azt mondta h áradozik rólam meg h így szeret meg úgy szeret...Csak néha vannak ilyen "ballépések"...A veszekedésekben én is ludas vagyok...aláírom...
2010. aug. 2. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani, hogy hagyd ott. Tudom, milyen nehéz, de idővel(többel v kevesebbel) úgyis túlleszel rajta és majd mosolyogni fogsz magadom, hogy miért is hagytad neki ezeket.


Nekem a volt barátommal is hasonló volt a helyzet, habár arról nem tudok, hogy csajozott volna közbe, de hogy olyan nagyon nem érdekeltem az biztos. Meg persze nem mutatta ki az érzelmeit, hasonlók. 1 évig voltunk együtt, aztán ő(!) szakított, egy elég apróság miatt. Utólag csak köszönni tudom neki, hogy kidobott, mert lehet én magamtól nem lettem volna rá képes.


Most 5 hónapja más barátom van, egy sokkal más természetűbb fiú, vele sokkal jobb. Azt tanácsolom szakítsatok most,ne húzzátok tovább, ne kövesd el azt a hibát, mint én! :)

2010. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!