Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megvette a PUA-s dvd -ket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1x letöltöttem kíváncsiságból de egy nagy szar az egész

add önmagad, légy laza és kész :D f_sznak ilyen dvd-ket nézni

nincs ebbe semmi feketemágia

2014. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van egy pár igen jó tipp benne igazából :) És jó néhány megfontolandó tanács.

Hogy töltötted le, ha meg kell venni? Gondolom az ingyenesek... :p

2014. márc. 17. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:

és te pl. hogy használod a windows-t amikor elvileg meg kell venni?

torrent, ember :D

2014. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kerestem... de nem kaptam meg sehol.

Viszont, ha elküldöd a linket, kaphatsz egy kekszet :D

2014. márc. 17. 00:28
 5/9 Balanus_concavus ***** válasza:
89%

Nem, én inkább d.gok. Egyébként klasszikus pszichológia témájú könyvek szerintem hasznosabbak ennél, a puának az elmélete is gondolom ezekből táplálkozik, meg persze a Bandler-Grinder féle könyvekből.


Olvass sok ilyen könyvet, próbáld elemezni és értelmezni a női lelket és viselkedést (az előbbi a nehezebb), s ezeket folyamatosan használd gyakorlatban, a kudarcok pedig ne törjenek le, hanem azokat is dolgozd fel, tanulj belőlük.


Bocs, hogy nagyrészt nem a kérdésre válaszoltam, csak a kérdés alapján rögtön továbbvittem a gondolatmenetet.

2014. márc. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem baj. Köszi a tippet!

Esetleg tudsz adni pár e-bookot?

2014. márc. 17. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
1iket megvettem, mikor le volt árazva, de pénzkidobás volt. semmi hasznos, csak a felesleges sablon szócséplés.
2014. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balanus_concavus ***** válasza:

Szívesen küldök, adj egy e-mail címet.


Viszont, ahogy céloztam már rá, ezek nem konkrétan csajozásra tanítják meg az embert (persze egy NLP-s könyvre ez sem teljesen igaz, olyat is tudok adni), hanem inkább az emberi lélek és viselkedés megismerésére irányulnak, de ebből bizonyos konklúziókat levonva, véleményem szerint egy Jung, vagy egy Freud könyv, s az abban leírt elméletek segíthetnek az ismerkedésben. Persze ezzel lehet vitatkozni, de én még mindig úgy gondolom, hogy ,ha egy nőt meg akarsz ismerni, esetleg elcsábítani, akkor először a lelkére kell benyomást tenned, s ahhoz ,hogy erre képes legyél, valamennyire meg kell ismerned a lelkét. Ehhez pedig kiktől lehetne jobb segítséget kapni ,mint a lélekkutatás "nagyágyúitól"? Másrészt meg sok férfi szerintem ott rontja el, hogy a nő tudatos énjére próbál hatni, azonban az érzelmeire kell, akkor vonzó egy férfi a nő számára, ha lehetőséget lát benne, hogy a legmélyebb ösztöneiből fakadó vágyait kielégítse (és ez nem feltétlenül csak szexuális vágy), ehhez pedig nem a kinézet a legfontosabb, hanem ,hogy mennyire képes a férfi a lelkét megfogni. Ezért ismételném magamat megint: ebből a pszichológiai tudásanyagból szert lehet tenni egy fajta elméleti tudásra, amit ,ha fel akarsz használni akkor alakítanod kell, s a saját gyakorlatodban alkalmazni.

2014. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Küldtem privit az e-mail címemmel :)


Amúgy igazat adok nagyrészt neked. Már csak azért is, mivel jómagam is harmadéves pszichológus tanonc vagyok ;)

Viszont el kell különítenünk különböző ismerkedési helyzeteket. A való életben, az interneten és egy buliban különböző módon hatásos az ismerkedés. Ezekhez kellenek előző sémák, tapasztalatok, tehát konvergens tudás. Az általánostól, az egyedi fele.

Nekem egész jól megy az ismerkedés a mindhárom területen. A PUA -s tudásra csak azért van szükségem, hogy eltanuljak pár trükköt, főleg a nyitáshoz. Az első benyomás igen-igen fontos. Egy pár olyan sablonszöveg, amit átmódosítok az én értékeimhez, igen hatásos tud lenni. Valamilyen körlevélben kaptam ilyen tippeket, és beválnak általában, ha ügyesen játszol :)

2014. márc. 19. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!