Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adam Joyrider: "Visszaszerzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam Joyrider: "Visszaszerzem Az Exem" cimű könyv érdekelne, megvette e már valaki, ha igen milyen ér valamit, visszahoditottad az exed?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kamu
2009. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

Igen, én megszereztem, mert minden pszichológiával, párkapcsolattal foglalkozó dologra kapható vagyok az interneten, és azon kívül is. Meg kell mondjam, ezt a szerezzük vissza azt, akivel már különváltak útjaink témát elég nagy badarságnak tartottam, mert az elmúlt ötven-egynéhány évben csak negatív tapasztalatom volt ezzel kapcsolatosan.


Mégis, megláttam ezt a visszaszerzem az exem oldalt, és hajtott a kíváncsiság, mert sosem zárkózom el az új ötletek elől. Kellemesen csalódtam. Nagyon összeszedett, lényegre törő dolgokat írt a szerző. Azzal a haditervvel pedig, amit összeállított és egy tényleges változni akarással én nem tartom kizártnak, hogy valaki rendbe hozza a kapcsolatát.


Erről mondom, nem tudok írni, mert én nem azért vettem meg, de végiggondolva az olvasottakat abszolút nem tartom kizártnak. Egyébként szerintem, akkor is sokat tud segíteni, ha ne adj'isten nem sikerül visszakapnod a kedvesed.


Én rájöttem, még nekem is van mit tanulnom. Remélem segítettem.

2009. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2009. okt. 12. 09:13
 4/28 anonim válasza:
100%

Én is megvettem, majdnem egy hónapja, és nagyon nem bántam meg!

Párom 30 éves, én 32, négy éve élünk együtt. Azt ugye nem kell részleteznem, hogy mit jelent egy férfinak, ha kiderül, párjának alakulófélben van egy új kapcsolat. (Első reakció a tarkónlövés.)


De "nincs mit veszteni" alapon megvettem ezeket a könyveket, aztán rájöttem, hogy egy-két dolgot bizony nem így kellett volna csinálni. Rengeteg info van a könyvekben, egy nap alatt nem tudod mindet elolvasni. Én 100%-ban betartottam, amit írt, és most (lekopogom) de olyan, mintha új kapcsolatot kezdtem volna! Most olyan dolgokat beszélünk meg a párommal, amit azelőtt soha. Ő is sokkal őszintébb, én meg a történtek ellenére is magabiztosabb. (pedig lenne rá jelentkező bőven, mert nagyon csinos a hölgyemény)


Én annak örülök a legjobban, hogy látom, mennyi kiaknázatlan lehetőség van még egy kapcsolatban. Tehát nem csak a szakításról ír, hanem az egész párkapcsolatról.


Elég komoly terjedelmű olvasmány, és ami nekem nagyon tetszett, hogy nem úgy olvasod, mint egy hagyományos könyvet (eleve nem egy könyv, hanem öt). OLvasom az első könyvet, ami párkapcsolatok pszichológiájáról ír, aztán rámszól, hogy most ugorjak át a másik könyvre. És így végigkalauzol.


Amúgy tudja valaki, hogy ki ez a Joyrider? Nekem az írásából úgy tűnt, hogy valami fiatal pszichológus, vagy orvos lehet.


üdv: Laci

2009. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszi az infot, nagyon hasznos volt,elgondolkodom rajta megvegyem e.
2009. nov. 9. 21:34
 6/28 anonim válasza:

Valaki eltudja nekem küldeni a könyvet? Bármit adok érte ami csak érdekel. Meghívok pl. (ncore, bitgate)

Könyvek: Titok, házaspárbaj, A nő, A férfi, Szeretet könyv, Denielle steal regények. Segítsetek légyszives tényleg bármit adok érte.

2009. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
92%
Sziasztok! En megvettem a konyvet ezelott kb egy honappal, ugyanis abban a szituban voltam, hogy sajnos szakitottunk az exemmel es o hallani sem akar rolam, de en meg mindig nagyon szeretem, nem tudom elkepzelni nelkule es vissza akarom szerezni. Most ott tartok, hogy ahogy a konyvben irta, kivartam a "szunetet" es utana felhivtam, hogy talalkozzunk, de elutasito volt a valasz. Jon a masodik probalkozas... Nem tudom, mi lesz, osszejovunk-e ujra, de amint kiderul, beszamolok :)
2009. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Engem is érdekelne ez a könyv. Hol tudom megvenni, megrendelni? Fontos lenne!

Köszönöm előre a segítséget.

2009. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Sziasztok!


Csak netről rendelhető, e-book formájában, ugye? Nektek mikorra jött meg a kód elküldése után? Valamiért nem akar megjönni.

2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

[link]

Innen próbáltam.

2010. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!