Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettségire, vizsgára készülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségire, vizsgára készülő lányok Ti ilyenkor gyakrabban kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés
Köszi, ha kort is írtok :-)

2014. márc. 17. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
én inkább csokit kívánok ha stresszelek.
2014. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kívánnánk gyakrabban? Stresszelünk, koncentrálunk, aggódunk, ezek pont olyan dolgok, amik általában pont hogy az ellazulást és a szexet gátolják.
2014. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ugyan úgy kívánom, mint alapból.

Kort minek írjunk? Általában az érettségizők ugyan olyan idősek, +-1 év.

2014. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizsgára készülés alatt az egyetemi vizsgát érted, akkor én is válaszolok.


Én ilyenkor nem igazán kívánom. Nehéz az egyetem, sokat kell tanulni, stresszes a dolog. Időm sincs találkozni ilyenkor senkivel, nem hogy szexelni.

Sajnso sok fiú behisztizik ilyenkor, főleg azok akik nem tudják mennyit kell tanulni. Máe két srácit is pattintottam emiatt, kár hogy hülyék voltak.

2014. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátom tegnap átjött az érettségije után és nyomtunk egyet.:D
2014. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban kívánom. És ha masztizok egyet, úgy érzem, az csökkenti kicsit a stresszt. 23/L
2014. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok jól tanúlt az exem de amikor tanúlni kellett neki akkor minden màsra lett volna esze , gyors stressz oldó szex gyakran jàtszott, elmentem de nem igazàn élveztem.
2016. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2016. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!