Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomnak nem tetszenek a melleim? Ettől még lehet jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátomnak a kicsi cicis (A, B kosaras) lányok jönnek be. Nekem viszont elég nagyok a melleim (70E) és sajnos lógnak is, nagyon szégyellem őket. :(


A barátom azt mondja, hogy tetszem neki így, ahogy vagyok. Viszont az előző barátnőinek is pici volt, és tudom, hogy odáig volt értük. Ha szex közben én nem veszem le a melltartómat, ő sosem veszi le rólam. Egyébként sokszor inkább hátulról akarja csinálni, kutyapózban - ez is azért lehet, mert nem tetszem neki és nem akar közben engem nézni?


20L és 29F



2014. márc. 17. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki szereti a nagy melleket. Én pl szeretem.
2014. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit ő meg lője le magát nagy cicik <3
2014. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura lenne, ha nem tetszenél neki miközben te vagy a barátnője.

Lehet, hogy azért nem veszi le, mert fél, hogy téged zavarna.

Attól, hogy előtted pici cicis barátnője volt, még tetszhet neki a nagy is. A pici cicis meg lehet, hogy arra gondol, hogy na most nagymellű barátnője van, akkor én biztos nem is tetszettem neki :)

2014. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

70E ? hát írj rám ha oda a kapcsolatodnak

én majd értékellek

2014. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Muti képet, megmondjuk tetszik- e neki! Legalábbis mindent megteszünk érte hogy megpróbáljuk! Így számok és jellemzők alapján nehéz lenne objektíven véleményezni, de biztos szépek, még ha lógnak is!
2014. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom megérteni a barátodat, már ha valóban így van, ahogy írod. Én pont fordítva vagyok, akárcsak a férfiak többsége, vagyis a nagy melleket (már ha természetes) imádom, ellenben a kicsik nem jönnek be. Ha E kosaras melltartót hordasz, akkor csodálatos melleid lehetnek, képet én is szívesen fogadok privátban, ha kíváncsi vagy a véleményemre.

Egyébként honnan tudod, hogy odáig volt az előző barátnőiért, és hogy ez a mellük miatt volt? Miből gondolod, hogy neki a kis mellek tetszenek? Elég abszurd szerintem.

Egy természetes nagy mellnek meg valamennyire lógnia kell, nem lehet labda formája, de pont így gyönyörűek!

23F

2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező! Köszönöm a privát leveled, rendben, randizhatunk. T. :)
2014. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
ááá utolsó! ez hatalmas szöveg!!!! :D :D :D
2014. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Láthatnánk róla képet?

Esetleg privátban?

Egyébként ha nem tetszenél a barátodnak akkor nem jött volna össze veled, vagy szakított volna.

2014. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki és gyere hozzám! Ilyen mellet szégyellni? Jesszus.

Viccet félre téve, először kérdezd meg, hogy miért nem veszi le a melltartód, biztos, hogy jó vagy-e így, stb. A kommunikáció az alapja a kapcsolatnak. Amúgy pedig -véleményem szerint- nem jött volna veled össze, ha zavarná a mellméreted.

2014. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!