Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yakuza007 kérdése:

Szerintetek elmondjam az egyik kolléganőmnek hogy nagyon szeretnék vele szexelni?

Figyelt kérdés
Másodállásban dolgozom ott,és csak kétszer találkozunk havonta körülbelül.De ha visszautasítana akkor kellemetlen lenne utána nem?
2014. márc. 18. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp!
2014. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne szólj. Csak dugd meg.
2014. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha az egyik kollégám leteperne :D
2014. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta mikor kérdeztem tőle hogy nincs barátja,de utólag kiderült hazudott(vajon miért?)Azt mondja magáról hogy nem adja könnyen magát,de egész jól elvagyunk.
2014. márc. 18. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég lényegre törő vagy :)

Romantikus :)

De ha mindketten csak szexelni akartok, akkor nem gond :)

Várj még egy kicsit, hátha rád veti magát.

2014. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjad csak. Másnap a fél melóhely rajtad fog vihogni (jogosan), ha meg kifejezetten rosszindulatú a nő akkor még fel is jelent, mondván "molesztáltad" és a liberális-feminista bíróság neki fog igazat adni instant, Te meg mehetsz a dutyiba egy s*ggbekukira.
2014. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik névtelen!

Díjazom a humorodat,de nem értek egyet veled semmiképp.Miért is röhögnének,nálunk a monogámia nem divat,minden alkalommal téma a szex valamilyen formában kicsit humorral vegyítve a lányokkal.Nem frigid bunkókkal dolgozom együtt.Nem gondolom hogy bárki is feljelentene.De azt hidd el ha sitt lenne belőle nem engem tolnának:)

2014. márc. 18. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:

"nálunk a monogámia nem divat"


Na akkor az a fura, hogy van melóhelyetek. A bigámista etnikum tagjai nemigen szoktak dolgozni... "Csák á segíj"

2014. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
látom itt nem érdemes kérdezni,sok köcsög van
2014. márc. 19. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mehetsz haza Liberál-országba a többi közé.
2014. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!