Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem esetén hogy lehet felejteni? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Úgy érzem soha nem fogok többet szerelmes lenni másba. Soha senkit nem szerettem még ennyire mint ezt a lányt.

Mielőtt még azt mondanátok hogy csak azért érzem így mert egy idealizált kép van róla a fejemben és mert beteljeesületlen, elmondanám hogy már majdnem fél éve tart.

Egy iskolai projekt kapcsán lett ő a párom. Mndkettőnknek nagyon fontos volt ez a feladat ezért szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük és terveztünk.

Ezalatt a 4 hónap alatt megismertem valamennyire és teljesen beleszerettem. Láttam hogy mennyire komolyan veszi a jövőjét, hogy milyen tiszta szíve van, hogy mindenkire odafigyel.

Nemrég bevallottam neki hogy szeretem mert már nem bírtam tovább magamban tartani. Azt mondta hogy kedvel de csak úgy mint egy barátot. (Nem tartom magam egyáltalán csúnyának mielőtt még azt mondanátok hogy ez csak egy lerázó duma volt mert ronda vagyok.)

Azóta egyszerűen megőrülök. Még mindig dolgozunk a projekten habár már nem sok van vissza, és ha csak rágondolok megfájdul a szívem. De őt sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni hogy akárhányszor találkozunk mindig azt a szomorú, vágyakozó kifejezést lássa az arcomon. Mit csináljak?



#szerelem ##viszonzatlan
2014. márc. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Igyal.

2. Tul vagy rajt? Ha igen, program vege, ha nem lepj az 1es pontra.

2014. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Igen, eddig ezt csináltam de ez hosszútávon nem oldja meg a problémát sajnos
2014. márc. 19. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy az egód:D

Énis hasonló helyzetben vagyok csak engem fél évig bolonditott a pasi.én se tudom elfelejteni:(

Próbálj meg ismerkedni másokkal:)

2014. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rovid tavon oldja meg, de hosszu tavon meg talalsz mast :)
2014. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!