Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy amikor kiírok egy olyan kérdést, hogy kinek milyen párkapcsolati gondja van és komoly válaszokat várok azt törlik, de az ilyen "unatkozom kinek van kedve beszélgetni? " típusúakat nem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt folyamatosan ömlenek a párkapcsolati gondok, nem kell hozzá kérdés, csak olvasgass.
2013. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátom ez a bürökrácia, törődj bele.

Az unatkozok kinek van.....még istenes, van annál 1000x gányabb kérdés, mégsem törlik.

2013. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Sprite.
2013. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig ezt csinálják... én is kiirtam már tök komoly kérdést, amit máshol tuti nem mertem megkérdezni, csak itt mert ugye erre van az oldal (elméletileg, gyakorlatilag nem), és törölték... bsszák meg.
2013. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!