Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a párkapcsolati horoszkópban?

Figyelt kérdés

Miszerint pl. a Szűz jegyűnek ideális párja lehet a Bak, Bika és a Halak, ezzel szemben 'nem illik hozzá' a Nyilas, az Iker és a Vízöntő.

Ezt csak egy példának szántam:) Volt egy párom, akinek Iker volt a horoszkópja, én Halak vagyok és valóban, ahogy írja a horoszkóp, jegyünkből(úgy értem szokásaink,természetünk) adódóan állandóan mellőzöttséget éreztem mellette. Egy másik párom Iker jegyű, mellette fantasztikus volt minden, az ő racionális típusa és az én álmodozó típusom valahogy kiegészítették egymást. Ti mit gondoltok az ilyenekről?:) (zárójelben megjegyzem, hogy azért nem függök a horoszkópoktól, sőt nem is ez alapján választok párt magamnak:D)


2014. márc. 19. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Olyan mint az egyen időjárás jelentés.
2014. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Gyerekek, itt most nem a napi horoszkópról van szó. Ennyi erővel a vallást is kritizálhatnánk - óh, várj csak...
2014. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a napi horoszkópra gondoltam, abban én sem hiszek mert az minden oldalon mást ír:D Az olyanra gondoltam, ahol leírják a horoszkóphoz tartozó természeteket(pl. én tipikus halak vagyok, mondhatni minden igaz abból amit leírnak róla és ez nem változik úgy, mint az időjárásjelentés a különbőző csatornákon illetve ez nem olyan, mint a szerencsesüti vagy a topjoy kupakján lévő kis firkantás) és azt, hogy kiben találhatnának jó társra.
2014. márc. 19. 17:01
 14/24 anonim ***** válasza:
Én meg egy tipikus farok vagyok csak erről nem neveztek el csillagjegyet.És pontosan tudom milyen pár illik hozzám.
2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 Egy segg?
2014. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15.

Lyuk lyuk csak a keret más.

2014. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

nem hiszek, de egyes meghatározott tulajdonságok nagyon igazak az esetek többségében

pl. én bak vagyok és a szűz lányokkal eddig mindig baromi jól kijöttem, volt partnerem is szűz jegyű volt, 7 évig tartott...pedig rohadt egy eset vagyok

2014. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én ahány párkapcsolati horoszkópot olvastam, mindben az volt, hogy a Halak-Bak kib*szott jó párosítás. De én időnként mégse érzem így :/
2014. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#13


A többség csak a saját csillagjegyének jellemzőit olvassa el figyelmesen, a többin maximum átfut, aztán ha a sajátja egyezik minimum 50%-ban, akkor az már rögtön "fú ez de igaz rám". Holott még legalább 4-5 csillagjegy jellemzői is 100%, hogy pont ugyanannyira jellemzőek, csak azoknak nem szentel annyi figyelmet, hogy ezt felfogja...


Én meg Rák vagyok, és kb. talán 20%-ban igaz rám a jellemzés.

2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne.

Szűz-bika a legjobb párosítás... én szűz vagyok, exem bika, mégis vége lett.

2014. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!