Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta nekem, hogy törli magát a facebookról?

Figyelt kérdés
Egy ideje már beszélgetek neten egy fiúval (már több, mint 3 hónapja), de még élőben nem találkoztunk. Szinte naponta szoktunk beszélni, bár nem sokat, mert ő egyetemista, én viszont még csak gimis vagyok, bár nekem is sokat kell tanulnom. Pár hete elkérte a számomat is és beszéltünk párszor mobilon is. Aranyosnak tűnt, meg az írásai alapján is, sosem hozta fel a szex-témát meg nem is nyomult így sosem, képet is max az arcomról kért, hogy mutassak, mert elmondása szerint tetszem neki. Ő 23 éves, én 18 leszek nemsokára. Ma egyszer csak azt mondta, hogy le fogja töröpni magát facebookról, mert már nem szereti. Eddig csak ott beszéltünk, bár van viber is mindkettőnknek, szóval ott is tudnánk tartani a kapcsolatot. Rákérdeztem, hogy miért, meg hol fogjuk tartani akkor a kapcsolatot, kíváncsi vagyok, hogy mit fog válaszolni. Megfordult a fejemben is, hogy talán azért, mert rámunt volna és nincsen kedve többet velem beszélni, de akkor miért írta volna meg ezt nekem, simán törölhetett vagy letilthatott volna. Meg talán akkor az üzeneteimre se válaszolna, meg nem is izgatná, ha kicsit később írnék vissza neki, miután láttam az üzijét, meg mindig érdeklődik felőlem. Vagy rosszul gondolom, és tényleg csak le akarna rázni? Mit gondoltok?
2014. márc. 19. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:

*törölni

elírtam, bocsi

2014. márc. 19. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján én le akarnálak rázni. De én letiltanálak.
2014. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj bokrom ne gondolkodj annyit má, még az ivás rovására fog menni. :D Várd már meg mit ír.
2014. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről
2014. márc. 19. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy túl pozitív vagyok,de tényleg lehet,hogy utálja a facebookot,és nem ellened szól:)várd ki hogyan reagál:)
2014. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!