Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet szeretni egy embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet szeretni egy embert 2 nap alatt szerintetek?

Figyelt kérdés
2 napja dumálunk facebook-on de szerelmesnek érzem magam nagyon.
2012. okt. 15. 21:01
 1/9 A kérdező kommentje:

tudom ez így furcsán hangzik,de mikor látom chaten hogy online van,beleremeg a hasam és nagyon jó érzés fog el:)

Annyira aranyos hogy nem tudom elmondani.

2012. okt. 15. 21:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.
2012. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megszeretni igen, de elfeledni sajnos nem.
2012. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem véletlen létezik az első látásra szerelem kifejezés.
2012. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen meg,de elfeledni nagyon hosszú idő sajna :(
2012. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 óra alatt is lehetséges
2012. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Geta96 ***** válasza:
ezzel az érzéssel én is hasonlóan vagyok.......nekem karavog a gyomrom libabòrös leszek ha csak az eszembe jut, fázok, zsong a fejem, és szörnyű hiányérzet fog el néha. S ezeket a tüneteket csak az ő jelenléte tudja orvosolni. ilyenkor tudok csak igazán kisimult lennfi. az a kár hogy ez egyoldalú dolog és a felejtés nehéz s per pillanat nem vágyok a felejtésre.. pedig a legjobb az lett volna ha nem is találkoztunk volna. akkor legalább nem marcangolnám magam naphosszat.
2012. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg, és a legjobb ha el is mondod neki rövid időn belül, h te mit érzel, és lehet, h hajlandó lesz egy próbát tenni! Hidd el, nem veszíthetsz ha megpróbálod!
2012. okt. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!