Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Barátság extrákkal" elv. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Barátság extrákkal" elv. Van róla tapasztalatotok? Mindig többet érez valaki? Vagy meglehet tartani ebben az állapotban a dolgokat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt részem ilyesmiben, de nem hinném, hogy lehetetlen.
2013. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát..én most is abban vagyok..:) A pali jó haverom és hát ugyadódott h megkívántuk egymást . Elvoltunk egymással egy egész este aztán mivel ő tőlem 160kmre lakik ezért maradtunk barátok mert nembírná ki h nemlát 1hétig:S Ha megint kívánjuk egymást megint csináljuk . :D
2013. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen.Akkor lesznek érzelmek,ha nagyon sokat vagytok együtt és sokat szexeltek.Ha csak hetente-kéthetente, akkor nem biztos, hogy kialakul. Én ilyenben vagyok,de igazából belefáradtam a várakozásba. Amíg nem jön valaki,addig vagy megmaradok ebben a hülyeségben, vagy véget vetek a dolognak.

Nálam pl nem alakult ki semmi,pont azért,mert ritkán "találkozunk". Viszont már kezd unalmas lenni,úgyhogy szerintem vége lesz. Én nem fogok neki hiányozni az tuti. Ő se nekem szerintem. Bár kicsit sajnálom, hogy nem lett rendes kapcsolat...Csodálkozom is magamon, hogy nem bolondítottam magamba 1hónap után. Eddig mindenki pár hét alatt belémzúgott :D

2013. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok volt ilyen úgy szenvedtem mint a kutya de már beláttam hohy nem ment volna a kapcsolat barátok maradtunk de még mindig összejárunk
2013. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!